Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8922
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Malowana przyroda

Sobota, 30 czerwca 2018, 8:03
Aktualizacja: Niedziela, 1 lipca 2018, 12:52
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Malowana przyroda
Fot. Użyczone
W wieży widokowej w Radomierzu można oglądać wystawę prac plastycznych dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich. Powstały one podczas zajęć „Przyroda janowicka w oczach dzieci”, realizowanych w ramach projektu „Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej w gminie Janowice Wielkie”.

W trakcie realizacji projektu uczniowie I, II i IV klasy janowickiej podstawówki pod opieką Marzeny Pikus i Joanny Faber uczestniczyli w różnych zajęciach. Były to między innymi: wycieczki po najbliższej okolicy, warsztaty zielarskie, zajęcia plastyczne, muzyczne, kulinarne.

Podczas zajęć dzieci poznawały roślinność Rudaw Janowickich, zaprojektowały własne kalendarze na rok 2019, fotografowały i stworzyły własną galerię prac. Projekt miał na celu uwrażliwienie najmłodszych na piękno Rudaw Janowickich i gminy Janowice Wielkie oraz umożliwienie zdobywania w naturalnym otoczeniu praktycznych umiejętności z takich przedmiotów, jak: przyroda, matematyka, język polski, plastyka, informatyka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group