Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Małoletni włamywacze nie tylko plądrowali altanki

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Trzech chłopców w wieku od 14 do 15 lat dało się we znaki działkowcom: włamywali się do altanek i kradli z nich różne przedmioty. Wpadli na gorącym uczynku. Wcześniej notowani za kradzieże z włamaniem do kiosków i zniszczenie samochodu.

reklamy
reklamy

W miniony wtorek (24 marca) policjanci zatrzymali trzech jeleniogórzan w wieku 14-15 lat podejrzanych o kradzieże z włamaniem do altanek oraz o uszkodzenie mienia – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. Przy sprawcach policjanci znaleźli skradzione rękawice oraz dwie piłki. Nic więcej nie ukradli, gdyż zostali zatrzymani. Jak ustalili policjanci, chłopcy włamali się do co najmniej trzech altanek. Obecnie funkcjonariusze ustalają pokrzywdzonych oraz poniesione przez nich straty. Nieletni mają na swoim koncie również uszkodzenie mienia. Kilka dni wcześniej poprzebijali opony i rozbili reflektor w samochodzie marki Renault, czym spowodowali straty w wysokości 300 zł na szkodę właściciela.

Teraz ich sprawą zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka