Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6967
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Małaszewska w zespole gwiazd ekstraklasy

Czwartek, 17 stycznia 2008, 19:51
Aktualizacja: 19:52
Autor: JEN
Polska: Małaszewska w zespole gwiazd ekstraklasy
Fot. MT
Trenerzy Roman Skrzecz (Lotos Gdynia) i Jarosław Krysiewicz (Duda Leszno) zadecydowali, że w najbliższym meczu pomiędzy gwiazdami Ford Germaz Ekstraklasy a Wisłą Kraków (27 stycznia w Krakowie) zagra Natalia Małaszewska z Finepharm KK AZS.

Spodziewałaś się tego?
Natalia Małaszewska: Szczerze mówiąc tak, bo w tych rozgrywkach przewodzę na liście strzelczyń i w asystach, a w przechwytach jestem na drugim miejscu. Jednak zawsze istnieje obawa, że selekcjonerzy będą mieli inny pogląd na skład najlepszych zawodniczek. Jest mi oczywiście bardzo milo, że zostałam wybrana.

Twój udział w takim meczu może spowodować, że zostaniesz w końcu wybrana do kadry.
– Jest to moim marzeniem, oby kiedyś się spełniło. Dążę do tego uporczywie od pewnego czasu. Nie wiem, jakie dostanę szanse gry w zespole gwiazd i jak długo będę na parkiecie, ale w każdej sekundzie tego spotkania dam z siebie wszystko (jak w każdym meczu – przyp. JEN) i postaram się wypaść jak najlepiej.

Doceniona przez trenerów
Zespół Gwiazd FGE wybierały trzy gremia. Ulubieńcami kibiców zostały: Dominique Canty (Lotos PKO BP Gdynia), Oliwia Tomiałowicz (Arcus SMS PZKosz Łomianki), Chamique Holdsclaw (Lotos PKO BP Gdynia), Nikita Bell (Utex Row Rybnik), Hollie Merideth (Utex Row Rybnik). R. Skrzecz i J. Krysiewicz wybrali: Slobodankę Maksimovic (Lotos PKO BP Gdynia), Agnieszkę Skobel (MUKS Poznań), Darię Mieloszyńską (PKM Duda PWSZ Leszno), Joannę Jarkowską (INEA AZS Poznań), Natalię Małaszewską (KK AZS Jelenia Góra). Natomiast Zarząd PLKK: Agnieszkę Szott (KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.) i Katarzynę Kenig (ŁKS Siemens AGD Łódź).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group