Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 2181
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Małaszewska w zespole gwiazd ekstraklasy

Wiadomości: Polska
Czwartek, 17 stycznia 2008, 19:51
Aktualizacja: 19:52
Autor: JEN
Fot. MT
Trenerzy Roman Skrzecz (Lotos Gdynia) i Jarosław Krysiewicz (Duda Leszno) zadecydowali, że w najbliższym meczu pomiędzy gwiazdami Ford Germaz Ekstraklasy a Wisłą Kraków (27 stycznia w Krakowie) zagra Natalia Małaszewska z Finepharm KK AZS.

Spodziewałaś się tego?
Natalia Małaszewska: Szczerze mówiąc tak, bo w tych rozgrywkach przewodzę na liście strzelczyń i w asystach, a w przechwytach jestem na drugim miejscu. Jednak zawsze istnieje obawa, że selekcjonerzy będą mieli inny pogląd na skład najlepszych zawodniczek. Jest mi oczywiście bardzo milo, że zostałam wybrana.

Twój udział w takim meczu może spowodować, że zostaniesz w końcu wybrana do kadry.
– Jest to moim marzeniem, oby kiedyś się spełniło. Dążę do tego uporczywie od pewnego czasu. Nie wiem, jakie dostanę szanse gry w zespole gwiazd i jak długo będę na parkiecie, ale w każdej sekundzie tego spotkania dam z siebie wszystko (jak w każdym meczu – przyp. JEN) i postaram się wypaść jak najlepiej.

Doceniona przez trenerów
Zespół Gwiazd FGE wybierały trzy gremia. Ulubieńcami kibiców zostały: Dominique Canty (Lotos PKO BP Gdynia), Oliwia Tomiałowicz (Arcus SMS PZKosz Łomianki), Chamique Holdsclaw (Lotos PKO BP Gdynia), Nikita Bell (Utex Row Rybnik), Hollie Merideth (Utex Row Rybnik). R. Skrzecz i J. Krysiewicz wybrali: Slobodankę Maksimovic (Lotos PKO BP Gdynia), Agnieszkę Skobel (MUKS Poznań), Darię Mieloszyńską (PKM Duda PWSZ Leszno), Joannę Jarkowską (INEA AZS Poznań), Natalię Małaszewską (KK AZS Jelenia Góra). Natomiast Zarząd PLKK: Agnieszkę Szott (KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.) i Katarzynę Kenig (ŁKS Siemens AGD Łódź).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Bogdan.S. 17-01-2008 21:37
To wspaniała wiadomość, tym bardziej że mecz transmitowany będzie na cały świat (bezpośrednia transmisja o godz 14.45 w niedzielę 27bm) , a już dzień póżniej LOTOS w Jeleniej Gorze (pon godz 17.00) Dziękujemy Ci Natalko, że nie opuściłaś zespołu w biedzie . Teraz masz niezapomnianą nagrodę, a już wkrótce OLIMPIADA !!!
~obserwator-terminator 17-01-2008 22:25
brawo - wierze ze dostaniesz sie do reprezentacji - walecznoscia nie ustepujesz nikoumu w Polsce - umiejetnosci niezle, ale musisz podszkolic wejscia, czasami za chaotycznie, ale jak sie niema z kim grac to taka postawa nie dziwi, pozdrawiam
~adi 18-01-2008 17:09
buhahahaha ale bedzie wstyd dla Jeleniej Góry
~sport-ex 18-01-2008 21:36
a mnie martwi skład.....przykro patrzeć jak na parkiecie jako gwiazdy w większości wystąpią zawodniczki "zagraniczne". tak mało naszych, rodowitych gwiazd???Natalia, gratuluje nominacji;)
~stapiuk-o 21-01-2008 15:37
Super,że będzie transmisja w tv,ale naszej"gwiazdeczce"ciężko się będzie wylansować siedząc cały mecz na ławce!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group