Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2592
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Malarski Poranek Rodzinny w „Muflonie”

Wtorek, 26 stycznia 2016, 8:55
Aktualizacja: 8:59
Autor: Org
Jelenia Góra: Malarski Poranek Rodzinny w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
W minioną niedzielę (24.01) w Miejskim Domu Kultury „Muflon” odbyła się kolejna impreza z cyklu Poranki Rodzinne – Reksio odkrywa tajemnice cywilizacji. Sala widowiskowa zapełniła się po brzegi dziećmi i rodzicami.

Podczas pierwszego poranka w nowym roku, prowadzący zabrali uczestników w kolorowy świat malarstwa. Dzieci dowiedziały się kiedy ludzie zaczęli malować, jak nazywa się najsłynniejszy portret kobiety i kto go namalował. Same też zamieniły się w artystów malarzy i stworzyli wyjątkowe dzieła – w twarzach Mona Lisy dzieci narysowały twarze swoich mam. Swoich sił spróbowali również tatusiowie, którzy z zapałem portretowali swoje żony. Dzieci i rodzice odpowiadali również na pytanie „dlaczego ludzie malują”, a na zakończenie wzięli udział w losowaniu nagród.

Organizatorzy już dzisiaj zapraszają na kolejny Poranek Rodzinny, który odbędzie się 21 lutego. Tematem przewodnim będzie elektryczność. Bilety można rezerwować i nabywać w sekretariacie MDK „Muflon” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group