Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7196
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mała partia bez przywódcy

Czwartek, 11 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 maja 2006, 16:21
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Mała partia bez przywódcy
Fot. rylit
Zygmunt Korzeniewski zrezygnował z przewodniczenia i członkostwa w Partii Demokratycznej demokraci pl.

Były już szef jeleniogórskich struktur, które ostały się po Unii Demokratycznej i Unii Wolności, skierował list otwarty.
– Kierownictwo partii nie wykazuje pożądanej aktywności i nie istnieje w mediach. Osoby, które jeszcze pół roku temu były filarami partii dziś wstydzą się do niej przyznawać, a dawni działacze Unii Wolności chcą być uznawani za bezpartyjnych ekspertów czy doradców – napisał.

Zdaniem Korzeniewskiego „zupełnie niejasna jest polityka kredytowa, cenzurowane są próby krytycznych wypowiedzi na forum internetowym Partii Demokratycznej. Wszystko to ośmiesza nas w oczach wyborców i czyni niewiarygodnymi. jednocześnie kierownictwo partii robi dobrą minę do zlej gry i udaje, że nic złego się nie dzieje.”

Z. Korzeniewski jest przekonany, że misja partii się wyczerpała i ze smutkiem rezygnuje z kierowania nią i członkostwa.

Zanim Zygmunt Korzeniewski związał się z byłą Unią Wolności, był członkiem i działaczem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Jak podkreślał w jednym z wywiadów dla mediów, nie wstydzi się swojej przeszłości, ale też się nią nie chwali.

Jest od lat związany z oświatą. Był nauczycielem, dyrektorem jednej ze szkół. Teraz piastuje stanowisko szefa jeleniogórskiej filii Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Jest także wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej „Kolegium Karkonoskie”.
Jest też triumfatorem plebiscytów lokalnych dzienników (przed fuzją w jeden tytuł) jako "Gentelmen" Słowa Polskiego oraz "Wpływowy Dolnoślązak" Gazety Wrocławskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group