Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2639
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA REGION: Makabra za zamkniętymi drzwiami

Poniedziałek, 23 listopada 2009, 9:27
Aktualizacja: 12:43
Autor: Angela
Dwóch makabrycznych odkryć dokonali w ostatnim czasie sąsiedzi, którzy czując smród w sąsiednich mieszkaniach, postanowili sprawdzić co dzieje się w środku. W Szklarskiej Porębie zobaczyli zwłoki 53–letniego mężczyzny. Dzisiaj rano w podobnej sytuacji w Jeleniej Górze wycienczony lokator był w stanie agonalnym.

O wydobywającym się z sąsiedniego mieszkania smrodzie mieszkańcy budynku przy ulicy Słowiańskiej w Jeleniej Górze powiadomili policję dzisiaj około godziny 7.45.
Kiedy policjanci weszli do pomieszczenia, okazało się, że leży w nim skrajnie wyczerpany i zaniedbany mężczyzna. Lokator był odwodniony. W mieszkaniu panował natomiast straszny nieporządek, na ziemi składowane były stosy śmieci. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala. Dzięki reakcji sąsiadów człowieka udało się uratować.

Mniej szczęścia miał natomiast 53-letni mieszkaniec Szklarskiej Poręby z ulicy Słonecznej. Sąsiedzi, którzy wczoraj około godziny 19.25 poczuli nieprzyjemny zapach wydobywający się z pomieszczenia obok, sami weszli do mieszkania. Mężczyzna leżał martwy na podłodze. Nie żył najprawdopodobniej od kilku dni.

Zgon potwierdził lekarz, który przyjechał na miejsce. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, jednak jak wynika z wstępnych informacji policji, nic nie wskazuje na udział osób trzecich w śmierci 53 – latka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group