Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 6255
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Majówka z Sebastianem Rutkowskim. W Przesiece

Środa, 27 kwietnia 2011, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: Accipiter
REGION: Majówka z Sebastianem Rutkowskim. W Przesiece
Fot. Organizatorzy
W najbliższą sobotę (30 kwietnia) w Przesiece na placu przed sklepem „Słoneczko” odbędzie się „Przesiecka Majówka”. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz budowy kaplicy w Przesiece.

Festyn w Przesiece rozpocznie się udziałem uczestników we Mszy św. o godzinie 14-ej. Po godzinie 15-ej w dalszej części programu pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Podgórzyna, występ zespołu The Economist oraz egzamin na kartę rowerową i motorowerową pod patronatem WORD Jelenia Góra.

O godzinie 17:30 zaśpiewa Sebastian Rutkowski, uczestnik programu kanału Polsat „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Po aukcji obrazów namalowanych przez artystów lokalnych, kolejnym wydarzeniem festynu będzie koncert karkonoskiego zespołu folkowego Szyszak w składzie: Aleksandra Jurczenko, Zbigniew Jurczenko, Marek Piwowarski, Maciej Gałęski i Witold Stambulski. W ramach imprezy odbędą się konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz Dyskoteka Dorosłego Człowieka, którą poprowadzi DJ Ziemniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group