Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 6323
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Magistrat czynny do godz. 17. W czwartki

Piątek, 28 stycznia 2011, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Magistrat czynny do godz. 17. W czwartki
Fot. TEJO
Mając na względzie wygodę mieszkańców i fakt, że wielu z nich pracuje w godzinach podobnych do czasu działania jeleniogórskiego urzędu miejskiego (8.00 – 16.00), prezydent Marcin Zawiła zmienił w jednym dniu tygodnia godziny pracy UM.

– W każdy czwartek, począwszy od 1 lutego br. wszystkie wydziały Urzędu Miejskiego pracować będą do godziny 17.00. Początek dnia pracy pozostaje bez zmian, a poszczególne wydziały będą regulować wewnętrznie czas pracy swoich pracowników, by ogólny indywidualny czas pracy w tygodniu zgodny był w wymogami kodeksu pracy – informuje Cezary Wiklik, doradca prezydenta.

Dodajmy, że jutro (29 stycznia, sobota) prezydent Marcin Zawiła będzie w godzinach 9 – 12 przyjmował mieszkańców, mających różnorodne sprawy do rozstrzygnięcia w bezpośredniej rozmowie. W tym dniu nie obowiązuje system „zapisów”. – Spotkania i rozmowy w tym dniu to realizacja jednej z deklaracji pana Marcina Zawiły z kampanii wyborczej. System poniedziałkowych spotkań w ramach przyjęć petentów w magistracie pozostaje bez zmian – wyjaśnia Cezary Wiklik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group