Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11577
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Poniedziałek, 9 grudnia 2019, 7:30
Aktualizacja: Piątek, 13 grudnia 2019, 10:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Magiczny wieczór z Cleo i Pectus
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz dziewiąty Telewizja Dami wraz z partnerami i sponsorami, zorganizowała w Jeleniej Górze przepiękny koncert pod hasłem "Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron". O ogromnym zainteresowaniu może świadczyć fakt, że wielu osobom nie udało się zdobyć biletów do hali przy ul. Złotniczej.
To już dziewiąta edycja, zainteresowanie coraz większe i musimy odmawiać ludziom, bo hala za mała - mamy tylko 1200 miejsc, więc 300-400 osób odeszło od drzwi. Bilety były wyprzedane już tydzień wcześniej - powiedział Krzysztof Błażejczyk, prezes Telewizji Dami.

Ważnym elementem koncertu "Zaczarowane święta" jest możliwość zaprezentowania się dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Beneficjentami tegorocznej edycji byli: Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa, Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Mocni" oraz dzieci, którymi opiekuje się Rotary Club Jelenia Góra - podkreślił prezes Agencji Promocji i Reklamy "Dami".

To właśnie wyżej wymienione stowarzyszenia oraz przedszkolaki w Happy Kids zaprezentowały się na scenie jako pierwsze. Wzruszające występy, pełne zaangażowania i radości były doskonałym supportem do tego, co zaplanowano w dalszej części koncertu. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły laureatki konkursu "Zaczarowana piosenka" - organizowanego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". Były też uzdolnione dzieci z Dolnego Śląska. Usłyszeliśmy następujące młode wokalistki: Gabrielę Wszędybył, Natalię Pycek, Nikolę Michalczyk, Wiktorię Cichosz i Martynę Wójcik. Chwilę później każdy z młodych artystów miał okazję wystąpić u boku gwiazd niedzielnego wieczoru w Jeleniej Górze - Cleo oraz zespołu Pectus.

Każdy taki występ jest dla mnie ogromnym przeżyciem, ponieważ mogę spotkać się z gwiazdami, wystąpić z nimi i przez to zyskać nowe doświadczenie - wyznała Gabriela Wszędybył z Konina. - Bardzo mi się podobało na Zaczarowanych Świętach - dodała młoda artystka, która miała okazję wystąpić u boku Cleo.
Takie występy zawsze są wzruszające. Zbliżają się święta i czuje się energię, bawiłam się bardzo dobrze i mam nadzieję, że publiczność również - wyznała Joanna Klepko, znana jako Cleo. - Dzieciaki są mega odważne, że w ogóle stają na scenie - ja w ich wieku ogromnie się bałam, ale teraz śpiewam i myślę, że ogromna kariera przed nimi - dodała Cleo.

Jak zapowiadają organizatorzy, za rok - przy jubileuszowej, dziesiątej edycji - będą niespodzianki i oczywiście gwiazdy!

Twoja reakcja na artykuł?

39
76%
Cieszy
1
2%
Hahaha
1
2%
Nudzi
2
4%
Smuci
3
6%
Złości
5
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
806
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group