Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5344
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 grudnia 2019, 7:30
Aktualizacja: Piątek, 13 grudnia 2019, 10:46
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz dziewiąty Telewizja Dami wraz z partnerami i sponsorami, zorganizowała w Jeleniej Górze przepiękny koncert pod hasłem "Zaczarowane Święta z Fundacją Tauron". O ogromnym zainteresowaniu może świadczyć fakt, że wielu osobom nie udało się zdobyć biletów do hali przy ul. Złotniczej.
To już dziewiąta edycja, zainteresowanie coraz większe i musimy odmawiać ludziom, bo hala za mała - mamy tylko 1200 miejsc, więc 300-400 osób odeszło od drzwi. Bilety były wyprzedane już tydzień wcześniej - powiedział Krzysztof Błażejczyk, prezes Telewizji Dami.

Ważnym elementem koncertu "Zaczarowane święta" jest możliwość zaprezentowania się dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Beneficjentami tegorocznej edycji byli: Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa, Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Mocni" oraz dzieci, którymi opiekuje się Rotary Club Jelenia Góra - podkreślił prezes Agencji Promocji i Reklamy "Dami".

To właśnie wyżej wymienione stowarzyszenia oraz przedszkolaki w Happy Kids zaprezentowały się na scenie jako pierwsze. Wzruszające występy, pełne zaangażowania i radości były doskonałym supportem do tego, co zaplanowano w dalszej części koncertu. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły laureatki konkursu "Zaczarowana piosenka" - organizowanego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko". Były też uzdolnione dzieci z Dolnego Śląska. Usłyszeliśmy następujące młode wokalistki: Gabrielę Wszędybył, Natalię Pycek, Nikolę Michalczyk, Wiktorię Cichosz i Martynę Wójcik. Chwilę później każdy z młodych artystów miał okazję wystąpić u boku gwiazd niedzielnego wieczoru w Jeleniej Górze - Cleo oraz zespołu Pectus.

Każdy taki występ jest dla mnie ogromnym przeżyciem, ponieważ mogę spotkać się z gwiazdami, wystąpić z nimi i przez to zyskać nowe doświadczenie - wyznała Gabriela Wszędybył z Konina. - Bardzo mi się podobało na Zaczarowanych Świętach - dodała młoda artystka, która miała okazję wystąpić u boku Cleo.
Takie występy zawsze są wzruszające. Zbliżają się święta i czuje się energię, bawiłam się bardzo dobrze i mam nadzieję, że publiczność również - wyznała Joanna Klepko, znana jako Cleo. - Dzieciaki są mega odważne, że w ogóle stają na scenie - ja w ich wieku ogromnie się bałam, ale teraz śpiewam i myślę, że ogromna kariera przed nimi - dodała Cleo.

Jak zapowiadają organizatorzy, za rok - przy jubileuszowej, dziesiątej edycji - będą niespodzianki i oczywiście gwiazdy!

Twoja reakcja na artykuł?

39
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
2
4%
Smuci
3
6%
Złości
5
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz

~widz 9-12-2019 8:07
Szkoda , że połowa miejsc siedzących przed sceną było pustych. Jak vipy nie dopisały to można było wpuścić tych tłoczących się ludzi z góry , a może chociaż tych z małymi dziećmi na rękach . Co sobie pomyślą gwiazdy o jeleniej Górze , gdy popatrzą przed siebie a tam puste krzesła . Trochę to źle świadczy o mieście i organizatorach.Tak poza tym koncert był bardzo fajny .
~... 9-12-2019 12:28
do: ~widz (8:07)
Pełna zgoda. a na dodatek dzieci tak chciały tańczyc przy muzyce ale ochrona jak żandarmi stali z rekami założonymi do tylu i zabranili dzieciom wejścia pod scenę... wstyd panowie wstyd.. wszystkie dzieci zwłaszcza chore nie chcę powinny być ograniczane przez osoby trzecie..Wyglądało to targicznie jak w więzieniu o=saczebi.. wstyd i jeszcze raz wstyd..
~Zniesmaczona 9-12-2019 15:48
do: ~widz (8:07)
Zdjęcie 7 - Mróz jak zwykle znudzony - bawi się telefonem w pierwszym rzędzie...
użytkownik facebook 9-12-2019 8:21
Cudowny wieczór 😍
~Gość 9-12-2019 8:55
To naprawde skandal,żeby nawet na takiej imprezie miejsca przed sceną były zarezerwowane dla różnej maści polityków.To nie te czasy,komuna dawno przeminęla.To są tacy sami ludzie jak cała reszta a co wiecej,zostali w duzej częsci wybrani przez społeczeństwo i dużym nietaktem jest fakt,ze tak ich sie wyróznia.Oni mają służyć ludziom a nie odbierać honory.Jak widac nawet im to nie przychodzi do głowy.Wstyd i zażenowanie!
~gość 9-12-2019 9:15
Po co jest informacja, że coś się odbyło??? Ludzie potrzebują z odpowiednim wyprzedzeniem informacji - zapowiedzi, że coś się odbędzie!!!
~Info 9-12-2019 14:33
do: ~gość (9:15)
Jest zakladka imprezy, wystarczy czasami looknąć. Baner info też był.
~xd 9-12-2019 15:41
do: ~gość (9:15)
jak ktoś jest ograniczony, to i plakatów na mieście nie zobaczy - a te wisiały od jakiegoś czasu - wystaw nos z nad tego smartfona na jakiś czas - fb to nie wszystko
~widz 9-12-2019 9:15
Ja kupilem za 100 i siedzialem na dole
~Obcy 9-12-2019 9:16
Wstyd i hańba dla organizatorów
~Gość 9-12-2019 9:22
Trzeba było kupić cegiełke za 100 i usiąść na dole jak człowiek.
~re 8:55 9-12-2019 9:26
Człowieku, nie wyżywaj się. Zaproszenia na miejsca pod sceną kosztowały 100 złotych, można było spokojnie kupić. Ci, jak to nazywasz, różnej maści politycy też wykupili takie wejściówki, niejednokrotnie płacąc dobrowolnie więcej niż te 100 złotych. A tak poza tym, to koncert był piękny i wzruszający. Czekamy na 10 edycję za rok.
~ 9-12-2019 9:31
Koncert wspaniały, młodzi artyści, jak zawsze pięknie i wzruszająco zaśpiewali. Gwiazdy wieczoru zrobiły wspaniały show. Warto było przyjść i oby w przyszłym roku odbyła się kolejna edycja. Najśmieszniejsze było ogłoszenie, że nie mogą wpuścić ludzi na dół ze względu na warunki przeciwpożarowe, ale fakt że ludzie tłoczyli się, siedzieli na schodach to nie jest już naruszenie warunków przeciwpożarowych. Kpina jakaś, może vipy bały się tłumów, że zrobią im krzywdę. Jeżeli jest za dużo osób, to albo sprzedawać tylko tyle biletów ile jest miejsc, albo W KOŃCU WYBUDOWAĆ HALĘ WIDOWISKOWO-SPORTOWĄ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA NA KILKA TYSIĘCY MIEJSC (np. jak w Wałbrzychu, gdzie ciągle w AQUA odbywają się imprezy sportowe z reprezentacjami Polski oraz imprezy kulturalne) i wtedy nie było by problemu. Ale po co stolicy Karkonoszy taka hala, lepiej tłoczyć się na Złotniczej i wmawiać ludziom, że muszą się tłoczyć bo to dla ich bezpieczeństwa. Inna kpina to zachowanie ochroniarzy wpuszczających na dół. Po koncercie ogłoszono, że zespół Pectus będzie rozdawał autografy, wielu ludzi chciało zejść, ale ochroniarz nie chciał ich wpuścić, dopiero po kilku minutach dyskusji mogli wejść. Czyli Ci, którzy kupili bilet za 20zł. i siedzieli wyżej są gorszej kategorii, gorszego sortu i nie mogą, po ZAKOŃCZENIU KONCERTU zejść, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystami? Sam koncert był piękny i za rok z przyjemnością pójdę. Tylko niech organizatorzy zaczną myśleć, albo niech zaczną budowę tej hali. To by była wizytówka miasta, by gwiazdy zapraszać na koncerty i w mieście coś się będzie działo.
~cyrk to mało 9-12-2019 9:57
Czekamy na obiecaną w wyborach halę widowiskowo sportową .La rambla może poczekać
~Gość 9-12-2019 10:00
Politycy muszą zrozumieć,że są naszym serwisem.Społeczeństwo ich opłaca a oni mają nam służyć dbając o nasz majątek i nasze bezpieczeństwo oraz ogólny dobrostan.Przydaałoby się trochę protestannckiej skromności i pokory ,której bardzo brakuje politykom i urzędnikom wszelkiej maści.
~dziki kraj 9-12-2019 10:25
Organizacja koncertów na hali do gry w piłkę to profanacja muzyki.Akustyka fatalna,takie rzeczy tylko w Polsce.
~cyrk to mało 9-12-2019 10:41
do: ~dziki kraj (10:25)
ściślej Jeleniej Górze
~Optymistka 9-12-2019 11:36
Koncert wspaniały. Niepotrzebnie strażacy swoim biegiem przez halę wywołali nieprzyjemne uczucie.
~kapusta z grochem 9-12-2019 11:42
Chodzi mi znów Cleo po glowie,za krokiem krok i znów lądujemy w łóżku 😊
~czas na działanie 9-12-2019 12:03
Właśnie ten koncert obnażył brak dobrego zarządzania naszym miastem,temat budowy profesjonalnej hali widowiskowo-sportowej na kilka tysięcy ludzi powraca jak bumerang co jakiś czas i nadal cisza wokół tej tak potrzebnej inwestycji a wielu chętnych chcących uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu odeszło od drzwi z przysłowiowym kwitkiem.Najważniejsze że dla vipów miejc nie zabrakło.
~goska_a 9-12-2019 13:29
do: ~czas na działanie (12:03)
Właśnie miałam poruszyć ten temat zamiast budować kolejne markety może w końcu powstała by konkretna sala na takie imprezy :)
~ 9-12-2019 16:54
do: ~goska_a (13:29)
co ma piernik do wiatraka,markety budują prywatni inwestorzy.Halę ma wybudować miasto z podatków,ale to patykiem na wodzie pisana inwestycja.
~gocha 10-12-2019 10:56
do: ~ (16:54)
ale nasi włodarze dają po te markety tereny i zgodę na ich budowanie
~zumba 12-12-2019 9:27
do: ~goska_a (13:29)
Hala nie ma gdzie powstać bo wszystkie dobre działki zostały przemianowane na handlowe . Miasto jest rozprzedawane zachodnim sieciom i tyle w temacie. Brawo dla tych i...li co takich włodarzy wybrali, bo dzięki wam to miasto szybciej upadnie i przyjdzie komisarz.
~on 9-12-2019 13:51
Tak i zapełniała by się dwa razy do roku a koszt realizacji hali widowiskowej z prawdziwego zdarzenia ...... ho ho , widowiskowej nie sportowej !
~cyrk to mało 9-12-2019 22:43
do: ~on (13:51)
Nie zapełniała się gdyż żadna agencja nie sprowadzi topowego zespołu do hali gdzie brak jest miesc ,podstawowego zaplecza odpowiedniej akustyki,oswietlenia,sceny,widowni.A ilosc miejsc jest ograniczona .To ostatnie sprrawia że w wymiarze ekonomicznym bez sposorinngu(dofinansowania) impreza zwyczjnie się nie zapnie. Miasto zamiast ładowć kasę w pudrowanie trupa Powinno wraz z modernizacją stadionu Wybudowac nową halę na miejsu obecnej.Hala na złotniczej nadaje sie tylko do amatorskich rozgrywek i olimpiady malucha.Na koncerty czy widowiska to juz wcale.
~... 9-12-2019 15:20
Wstyd że służby porządkowe ograniczały dzieciom chorym mozliwość tańczenia pod sceną.. dla nas widzów było to żałosne a ponoć koncert był dla dzieci chorych.. szkoda że dopiero Cleo zaprosła dzieci pod scenę.. wstyd panowie..:(
użytkownik facebook 9-12-2019 15:54
Brawa dla organizatorów i sponsorów.Świetna impreza😀
użytkownik facebook 9-12-2019 16:23
Wspaniały koncert 💐💚🙂
~ 9-12-2019 16:43
Jeśli zakupiłem cegiełkę to rozumiem że mogę poprosić organizatora Telewizję Dami o informację ile pieniędzy otrzymały dzieci ile artyści a ile Telewizja .
~zumba 12-12-2019 9:29
do: ~ (16:43)
Domyśl się kto dostał najwięcej z tego torcika.
~Z 9-12-2019 18:44
Na zdj7 widać jak nasz senator podziwia i oklaskuje występy dzieci,, chyba zobaczył że Luzniak klaszcze i czeka na SMS od prezesa co ma robić.
~ 9-12-2019 21:45
Koncert był przepiękny. Pectus zrobił fantastyczną atmosferę. Super utalentowane chłopaki. Coś pięknego taki akustyczny koncert.
~Adi 10-12-2019 0:16
Vipy się lansują w pierwszych miejscach,śmietanka jeleniej,było zaprosić Kurskiego i posadzić to koło Mroza,żenada.
~Polak. 10-12-2019 15:16
Nawracajcie się w czasie Adwentu zamiast chodzić na "koncerty" tej nieskromnie ubranej, zachowującej się nie po Bożemu kobiety. Pan Bóg widzi i pamięta. Cnota i skromność to kobiece atrybuty.
~vbhjkl; 10-12-2019 20:47
Najlepsza była wypowiedz Mroza gadał jak dzieciak z gimnazjum.
rymcycymcy 11-12-2019 9:47
Ubijała masło ? :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group