Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 11033
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Magiczne spotkanie w „Trzynastce”

Niedziela, 22 stycznia 2017, 7:54
Autor: Org
Jelenia Góra: Magiczne spotkanie w „Trzynastce”
Fot. Użyczone/SP 13
Atmosfera świąteczno–noworoczna połączyła uczniów jeleniogórskiej „Trzynastki” i wychowanków jeleniogórskich przedszkoli. 19 stycznia swoje taneczne talenty zaprezentowały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola Nr 2, które wraz z dyrektor Joanną Skoczek, nauczycielami oraz rodzicami przyjęły zaproszenie organizatorek konkursu – nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 13 na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Na tę inicjatywę szkoły odpowiedziały oprócz MP2, Niepubliczne Przedszkole „Piątka” oraz Niepubliczne Przedszkole „Tuptuś”. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za przepięknie wykonane prace i miały możliwość obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów Trzynastki pt. „Wiara, Nadzieja, Miłość”, które będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę tj. 22 stycznia o godzinie 12:00 w Bazylice Mniejszej w Jeleniej Górze.

Zarówno konkurs, jak i występy, po raz kolejny pokazały, że jeleniogórskie dzieci są wszechstronnie utalentowane, a współpraca jednostek oświaty daje możliwość integracji i prezentacji tych talentów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group