Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7643
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Magia Świąt w Kinie Kobiet

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 9 grudnia 2015, 23:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 grudnia 2015, 14:03
Autor: zk
Fot. zk
Dzisiejszemu (9 grudnia) spotkaniu kobiet w jeleniogórskim kinie Helios towarzyszyła magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem panie przywdziały stroje i ozdoby kojarzące się właśnie ze świętami.

Przed zaplanowanym na finał wieczoru seansem, w holu kina pojawiły się więc m.in. śnieżynki i mikołajki. Wiele z Pań pokusiło się o założenie sweterków ozdobionych świątecznymi aplikacjami i/lub różnego rodzaju opasek z reniferowym porożem. Luźna, przyjacielska atmosfera, która towarzyszy tym wydarzeniom znalazła już stałe fanki. Panie Dorota i Asia mówią, że nie opuściły żadnego spotkania realizowanego w ramach tego projektu i zapowiadają swoją obecność na kolejnych.

Jak panie wypowiadają się na temat spotkań w kinie kobiet, dlaczego przyszły i dlaczego wracają:

- Atmosfera jest niepowtarzalna, można się zrelaksować, wyśmiać, powygłupiać w towarzystwie pań, które równie dobrze się bawią. Nikt nikogo nie ocenia, wszyscy są przyjaźni i nastawieni na świetną zabawę- Anna z Jeleniej Góry.

- Przychodzimy tu, żeby przez kilka godzin oderwać się od codziennych obowiązków, spędzić razem czas nie rozmawiając o pracy, domu, czy rodzinach, ale po prostu dobrze się bawić. Niby idziemy do kina, niby na seans, ale ta cała otoczka - te przygotowania, czy wymyślanie przebrania są super. A do tego jeszcze można wygrać fajne nagrody - Kinga z Piechowic

- Jestem pierwszy raz i na pewno wrócę. Moja praca wiąże się z częstymi wyjazdami, ale jeśli tylko czas mi pozwoli przyjdę na kolejny, styczniowy seans kina kobiet. Zaskoczyły mnie pomysły na konkursy. Niby proste, ale gwarantujące super zabawę i niekrępujące dla osób, które biorą w nich udział. Zaraz po rozpoczęciu części poprzedzającej seans wytwarza się wyjątkowa atmosfera i można się poczuć jak w towarzystwie dobrych znajomych - Monika z Zabobrza.

Duże zainteresowanie "Kinem Kobiet" cieszy dyrektor Kina - Bilety na grudniowe spotkanie sprzedaliśmy w ciągu czterech dni. Ponieważ, wielu paniom, które chciały wziąć udział w projekcie musieliśmy odmówić, rozważamy wprowadzenie drugiego seansu. Dałby on wszystkim zainteresowanym możliwość wspólnej zabawy - mówi Monika Kołosowska

Z dużym przymrużeniem oka, a jednak z klasą i wyczuciem wieczór, tradycyjnie już poprowadzili: Monika Kołosowska - dyrektor Kina oraz Paweł Rzedzicki z Party4you - DJ, wodzirej oraz konferansjer.

"Babski wieczór" zakończył seans komedii „Kochajmy się od święta” - zabawnej opowieści, która opowiadała historię czterech pokoleń rodziny Cooperów, które spotykają się co roku przy świątecznym stole.

Następne spotkanie z "Kinem Kobiet" odbędzie się (oczywiście w środę), już 20 stycznia 2016. Startujemy już o 18:30. Zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z nami. Ty razem będzie można oglądnąć film pt.: „Planeta Singli”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kina: http://www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/KinoKobiet/

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group