Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 6008
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mądrości trzeba uczyć się samemu. Festiwal nauki w „Trójce”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 24 maja 2012, 7:38
Aktualizacja: 7:39
Autor: Jakub Thauer
Fot. Organizator
X Festiwal Nauki odbędzie się jutro, 25 maja w Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze przy ul. Grunwaldzkiej 64a. W programie m.in. „Walka o ogień”, czyli pokaz doświadczeń chemicznych, szranki wojów wikińskich oraz słowiańskich, jak również pokaz ratownictwa wodnego i medycznego.

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami”. Ta sentencja A. Mickiewicza jest hasłem przewodnim X Festiwalu Nauki, który odbędzie się już jutro w ZSE i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze. Imprezy bogatej zarówno w różne pokazy czy prezentacje związane stricte z nauką jak i mini koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Tym razem podczas festiwalu rozstrzygnięcia doczeka się również konkurs dziennikarski „Najbardziej tajemnicze z miejsc w moim mieście” skierowany do uczniów szkoły.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.30 uroczystym apelem. Zakończy – około godziny 14.00. Najlepszą z prac nagrodzonych w konkursie dziennikarskim opublikujemy na łamach portalu Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group