Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Maciejowa pokonała Budowlanych

Niedziela, 11 sierpnia 2019, 23:41
Aktualizacja: 23:42
W ostatnim meczu towarzyskim beniaminek A–klasy zmierzył się z Budowlanymi Wojcieszów. Od początku spotkania na boisku przy ul. Kaczawskiej przewagę mieli gospodarze, którzy ostatecznie wysoko pokonali rywali z powiatu złotoryjskiego.

Już w 12. minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale z rzutu karnego nie trafił w bramkę Matuszewski (uderzył obok słupka). Chwilę później miejscowi mogli już się cieszyć z gola, bowiem w 14. minucie wynik otworzył Stopmór (ładny strzał z dystansu). W 20. minucie było już 2:0, a autorem gola był Kostrzewski. W 38. minucie Stompór podwyższył na 3:0, ale w kolejnej akcji to goście zdołali pokonać Jacka Ziobro, który wyjątkowo stał między słupkami beniaminka A-klasy. Autorem gola na 3:1 był Janc. Tuż przed przerwą na 4:1 trafił Stompór, kompletując tym samym klasycznego hat-tricka. Po zmianie stron bramki nadal padały... W 53. minucie na 4:2 strzelił Lidtke. Dla Maciejowej strzelali jeszcze Stompór i Ziobro (z karnego), a dla Budowlanych Żukowski - ostatecznie skończyło się na wyniku 6:3.

KS Maciejowa - Budowlani Wojcieszów 6:3 (4:1)

KSM: Ziobro - Wrotecki, Szymczak, Martyniak, Sławski, Nowak, Zaleszczyk, Stompór, Kostrzewski, testowany, Matuszewski, Mróz, Pełka.
Budowlani: Tokarek - Armata, Klawiński, Skąpski, Nowicki, Janc, Lidtke, Żukowski, Jerka, Kardasz, Piekarczyk, testowany, testowany.