Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7529
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Łysa Góra dla zakochanych

Niedziela, 15 lutego 2015, 10:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 lutego 2015, 7:57
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Łysa Góra dla zakochanych
Fot. Przemo
Pod wieloma względami wczorajszy (14.02) dzień był doskonały, by z ukochaną osobą wybrać się na stok na Łysej Górze w Dziwiszowie. Organizatorzy przygotowali przybyłym wiele atrakcji, zabawa trwała do godz. 22.00.

Punktualnie w samo południe o nastrój zakochanych i nie tylko, zatroszczył się didżej, serwujący paczkę znanych hitów. Co więcej, miłośnicy białego szaleństwa mogli skorzystać z profesjonalnej rozgrzewki z instruktorami, a po godz. 13.00 rozpoczął się Zjazd Walentynkowy o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry.

Mimo wielu osób na stoku w konkurencji, w której mogli wziąć udział nie tylko zakochani, uczestniczyli nieliczni. Pary rywalizowały zjeżdżając razem slalomem z pluszowym sercem w rękach, którego nie mogli upuścić. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami. Jak mówił jeden z uczestników: jesteśmy tak długo razem, że już jesteśmy zwycięzcami. Nagrody wręczał wiceprezydent Jerzy Łużniak.

Do późnych godzin wieczornych narciarze amatorzy bawili się podczas dyskoteki pod gwiazdami, organizatorzy przygotowali nawet ognisko. To kolejna impreza na Łysej Górze, z pewnością nie ostatnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group