Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 15 marca
Imieniny: Klemensa, Ludwiki
Czytających: 13400
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Łupią Niemców

Wtorek, 26 grudnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 26 grudnia 2006, 12:04
Autor: TEJO
W Boże Narodzenie nie próżnują złodzieje samochodów.

W nocy z poniedziałku na wtorek przestępcy urządzili prawdziwy „nalot” na samochody należące do niemieckich turystów, którzy w okolice Jeleniej Góry przyjechali na świąteczny wypoczynek.

W Karpaczu skradziono dwa pojazdy marki Audi A4 oraz Volkswagena. Z kolei w Barcinku łupem nieznanych sprawców padł golf 4 kombi.

Złodziei oraz skradzionych aut poszukuje policja, która jednocześnie prosi wszystkich posiadaczy samochodów, zwłaszcza przyjezdnych, o odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. Często sami właściciele aut postępują niefrasobliwie: zostawiają dokumenty w pojazdach, wychodzą z nich na chwilę, pozostawiając kluczyli w stacyjce i uruchomiony silnik.

Złodziejskie szajki na pewno nie będą próżnowały: świąteczny wypoczynek w górskich kurortach potrwa jeszcze do Nowego Roku.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
117
Tak
70%
Nie
22%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ropa spada, a paliwa w górę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Jeleniogórzanin w Mam Talent!
 
Muzeum Karkonoskie
50 lat Konkursu im. Józefa Gielniaka – artyści mogą już nadsyłać prace
 
Pieniądze
Czy będzie strajk w Dino?
 
KANS
Uznanie dla saneczkarek – olimpijek z KANS
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group