Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Łucznicy rywalizowali przy Złotniczej [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Wczoraj (7.09) odbył się tradycyjny turniej łuczniczy z okazji Września Jeleniogórskiego. Reprezentanci gospodarzy zdobyli cztery puchary.

reklamy

W zawodach pod patronatem prezydenta Marcina Zawiły wzięło udział 70 zawodników z sześciu klubów w czterech kategoriach wiekowych. Łucznicy MKS-u Bobry Jelenia Góra zajęli cztery miejsca na podium:

  • kategoria apacz: Jan Pankowski (2. miejsce)
  • kategoria orlik: Bernard Piotrowski (2. miejsce), Karol Paciejewski (3. miejsce),
  • kategoria młodzik starszy: Kamil Domański (3. miejsce).

Na torach łuczniczych stadionu miejskiego przy ul. Złotniczej odbył się również turniej amatorski pod patronatem przewodniczącego Rady Miasta Leszka Wrotniewskiego, w którym rywalizowało 34 zawodników. Swoich sił w tej dyscyplinie sportu próbowała także wiceprezydentowa Mirosława Dzika.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka