Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13026
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Łowcy Szmalu, K.O.D., Highlow i inni. W piątek Liga Rocka

Czwartek, 15 marca 2012, 9:05
Aktualizacja: 9:06
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Łowcy Szmalu, K.O.D., Highlow i inni. W piątek Liga Rocka
Fot. Organizator
Łowcy Szmalu, K.O.D., Highlow, Post Scriptum a na deser The Mirror Within z Niemiec. Oto kapele, które zagrają na piątkowej Lidze Rocka w Sali „Nova” Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. 1–go Maja 60.

Formuła jeleniogórskiej Ligi Rocka cieszy się popularnością wśród fanów ciężkiego brzmienia zarówno z regionu, jak i z całego kraju. Każdego roku podczas koncertów z cyklu młodzi artyści dwoją się i troją by sprostać oczekiwaniom jury, a przede wszystkim – publiczności obecnej w Sali „Nova” JCK, bo to właśnie jej głosy mają tu największe znaczenie. Mogą spełnić nadzieję. Pozwolić wkroczyć na prawdziwą, ogólnopolską scenę i na tej scenie zaistnieć. Dlatego kolejne Ligi... to koncerty na coraz wyższym poziomie; mocne i atrakcyjne nie tylko dla miłośników gatunku.

– Od wielu lat Liga Rocka pozwala nam wyłonić młodych, zdolnych, a przy tym ciekawych pod względem muzycznym artystów. Rytuałem imprezy, znanej w Polsce i za granicą, jest wielkie kuszenie do uczestnictwa w rockowej sztuce. Tym razem w Sali „Nova” zagrają kapele: Łowcy Szmalu, K.O.D., Highlow, Post Scriptum oraz The Mirror Within z Niemiec. Zapraszam – mówi Andrzej Patlewicz, organizator, pracownik JCK. Start, godz. 17.00. Bilety w cenie 5 zł.

Jeleniogórska Liga Rocka to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013. Partnerem JCK w Jeleniej Górze jest Socjokulturalne Centrum Steinhaus.e.V. Bautzen.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
554
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group