Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3352
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Loty narciarskie w Harrachovie – będą utrudnienia w ruchu

Czwartek, 13 marca 2014, 7:46
Aktualizacja: 14:09
Autor: 112
W Harrachovie od dzisiaj (13.03.) do 16 marca zaplanowano mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Policja jeleniogórska w tych dniach będzie dbać o bezpieczeństwo na drogach dojazdowych do Jakuszyc.

- Główne nasilenie ruchu na drogach dojazdowych do Harrachova wystąpi w dniach 15 -16 marca br. Podstawowym zadaniem sił policyjnych będzie utrzymanie przejezdności drogi Jakuszyce – Radomierz i drogi w kierunku przełęczy kowarskiej, uniknięcie zablokowania dojazdu do Szklarskiej Poręby i na Okraj oraz przeciwdziałanie zakłóceniom ładu i porządku publicznego na terenie powiatu jeleniogórskiego – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Apelujemy do turystów i kibiców, którzy w tych dniach odwiedzą nasz region o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Kierowców prosimy , aby bezwzględnie stosowali się do poleceń funkcjonariuszy. Policjanci zwracają się z prośbą do kierowców posiadających CB radia o rozpowszechnienie informacji o utrudnieniach w ruchu na tych odcinakach dróg. Apelujemy również do kierowców tirów, aby w tych dniach wybierali inne przejścia graniczne niż Jakuszyce – Harrachov. Samochody, których kierowcy nie będą stosować się do obowiązujących przepisów, będą zawracane na najbliższe parkingi – dodaje Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group