Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8327
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Logopedzi działają

Piątek, 12 kwietnia 2019, 13:04
Aktualizacja: Sobota, 13 kwietnia 2019, 8:47
Autor: Krystyna Szychowska
Powiat: Logopedzi działają
Fot. Użyczone
Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna w Szklarskiej Porębie zorganizowała we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Jeleniej Górze szkolenie dla logopedów pt. „Pomoc terapeutyczna dziecku z problemem logopedycznym”.

Na spotkaniu, które poprowadziła Jolanta Krudys, logopeda z PPPP w Szklarskiej Porębie, nauczyciele logopedzi, pracujący na co dzień w różnych szkołach i przedszkolach powiatu jeleniogórskiego mieli możliwość przedyskutowania wielu logopedycznych problemów swoich podopiecznych oraz doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności poprzez wymianę dobrych praktyk.

Szkolenie było również okazją do zaprezentowania przez Barbarę Rdzanek, kierownika BP w Jeleniej Górze, możliwości wyszukiwania potrzebnej literatury w Dolnośląskim Systemie Informacji Edukacyjnej.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się też wystawa publikacji poświęconych wyrównywaniu deficytów rozwojowych w zakresie mowy, która umożliwiła uczestnikom szybką orientację w najnowszej ofercie wydawniczej z zakresu logopedii. Większość zaprezentowanych książek została od ręki wypożyczona.

Obie placówki, będące partnerami wspierającymi szkoły i placówki oświatowe, planują dalszą współpracę.

Twoja reakcja na artykuł?

7
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group