Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Lodowisko ponownie otwarte

Audio

Czytaj na głos

Autor: FT 1 min czytania

Jeleniogórskie lodowisko, po koniecznej naprawie usterki, zostało ponownie otwarte.

reklamy

Pracownicy firmy Beolini z Kępna, wykonawcy lodowiska, naprawili usterkę, która uniemożliwiała korzystanie z obiektu. Obiekt jest już ponownie otwarty po przerwie.

Obsługa lodowiska przeprasza wszystkie osoby, które wczoraj i dziś rano nie mogły korzystać z obiektu i ślizgać się na łyżwach.

Od dnia otwarcia, ok. 3 tygodnie temu, łyżwy nałożyło już 7 tys. osób.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka