• Piątek, 24 stycznia 2020
  • Godz. 2:36
  • Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafała
  • Czytających: 3850
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

LKS Świecie szlifuje formę przed rozgrywkami B klasy

Wiadomości: Świecie
Środa, 13 sierpnia 2008, 23:14
Aktualizacja: Piątek, 15 sierpnia 2008, 20:33
Autor: Mateusz Banaszak
Drużyna Świecia rozkręca się z meczu na mecz
Fot. foto klub
Siódma drużyna z zeszłego sezonu świetnie spisuje się w meczach kontrolnych przed rozpoczynającymi się 24 sierpnia rozgrywkami B klasy. Wykazuje tym samym, że jej apetyty w tym sezonie będą większe i zapowiada walkę o zajęcie dużo lespzej pozycji w tym sezonie.

Drużyna ta okres przygotowawczy do sezonu może zaliczyć do bardzo udanych. Zawodnicy Świecia rozegrali do tej pory cztery mecze kontrolne, w których zanotowali remis oraz trzy wygrane i to z wyżej notowanymi drużynami. W pierwszy spotkaniu rozprawiła się z drużyną Kwisy Świeradów 2:1, a potem z beniminliem A-klasy - Chojnikiem Jelenia Góra również 2:1, bo przewyższali przeciwników mądrzejszą, bardziej składną i skuteczniejszą grą na własnym boisku.

Później, LKS Świecie zmierzyło się ze Stellą Lubomierz, która w ubiegłym sezonie zajęłą trzecie miejsce w A klasie. Tym razem zawodnicy Świecia, mimo prowadzenia do 85 min. zremisowali z mocnym rywalem 3:3. W ostatnim spotkaniu pokonali pewnie B klasowy Kościelnik 3:0.

W tych tych spotkaniach futboliści Świecia pokazali, że mają charakter i z pewnościa będą walczyć o lepszą pozycję w tabeli niż w ubiegłym sezonie. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, dzięki czemu będziemy oglądali ciekawsze pojedynki w trzeciej grupie B klasy jeleniogórskiego okręgu.

Następny sprawdzian dla zawodników ze Świecia, odbędzie się 16 sierpnia w Czerwonej Wodzie, gdzie zmierzą się z zespołem miejscowego Piasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~prezes świecia 15-08-2008 19:54
cztery mecze kontrolne rozegrało Lks Świecie - w pierwszym meczu wygraliśmy z Kwisą Świeradów 2-1 - kwisa świeradów to drużyna która zajęła drugie miejsce w A klasie
~prezes świecia 15-08-2008 21:12
cztery mecze kontrolne rozegrało Lks Świecie - w pierwszym meczu wygraliśmy z Kwisą Świeradów 2-1 - kwisa świeradów to drużyna która zajęła drugie miejsce w A klasie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group