Sobota, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 9804
Zalogowanych: 30
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lizał pasy i kopał auta – wróci do psychiatryka

Wtorek, 26 sierpnia 2008, 12:52
Aktualizacja: 12:57
Autor: Angela
Niezrównoważony psychicznie Jan M., który kilka dni temu wrócił z przymusowego leczenia z Bolesławcu, nie zagrzał długo miejsca w Jeleniej Górze. Po tym, jak wczoraj wyrywał na parkingu wycieraczki w samochodach, a dzisiaj wylewał jogurty na podcieniach nieopodal Placu Ratuszowego i kopał taksówki na placu Wyszyńskiego został zatrzymany przez straż miejską i odwieziony do zakładu .

O tym, że niezrównoważony psychicznie Jan M. znowu zaczął rozrabiać, mieszkańcy poinformowali straż miejską dzisiaj po tym jak szaleniec wylewał jogurty na podcieniach nieopodal ratusza. Kiedy na miejscu pojawili się strażnicy mężczyzny już tam nie było. Kilka minut później funkcjonariusze odebrali jednak kolejne zgłoszenie, tym razem od mieszkańców z placu kardynała Wyszyńskiego.
Poinformowano nas, że jakiś człowiek biega wokół taksówek i zaparkowanych aut, kopie je i obija się o nie całym ciałem – mówią funkcjonariusze.

Tym razem wariatowi nie udało się uciec przed stróżami prawa. Został on zatrzymany i zaprowadzony do radiowozu. Tam jak niemowlę zaczął ssać pas bezpieczeństwa i lizać tapicerkę tylnego siedzenia. W międzyczasie okoliczni mieszkańcy przekazali strażnikom, że wczoraj mężczyzna wyrywał wycieraczki z samochodów pozostawionych na parkingach.

Interweniujący wezwali pogotowie ratunkowe, którym Jan M. został przewieziony do poradni zdrowia psychicznego w Jeleniej Górze, a stamtąd do Zakładu Psychiatrycznego w Bolesławcu. Jan M., jest znany mieszkańcom Jeleniej Góry jako „facet od rosyjskiej i armeńskiej mafii”, którą wszystkich straszy. Wcześniej naprzykrzał się przede wszystkim restauratorom i klientom ogródków piwnych, którym pluł i nasikał do zupy. W sprawie Jana M. policja i straż miejska w tym roku interweniowała już około 20 razy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
624
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
30%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Lotto – dwa zeta do przodu
 
Warto wiedzieć
Co zostało nam z chłopów pańszczyźnianych?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Ulewa w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Fajfy Cieplickie – potańczyli przed deszczem
 
Kultura
Wystartowało Lwóweckie Lato Agatowe
 
Kultura
Teatry uliczne – Busker Tour 2024
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group