Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7571
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Listy nie docierają do mieszkańców Piechowic

Niedziela, 14 stycznia 2018, 9:25
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 stycznia 2018, 6:35
Autor: WAC
Piechowice: Listy nie docierają do mieszkańców Piechowic
Fot. WAC
W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele sygnałów od mieszkańców Piechowic, którzy mają duże trudności z odbieraniem korespondencji dostarczanej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Jak informują nasi Czytelnicy, listy i inne przesyłki co najmniej od kilku miesięcy nie docierają do ich domów. Jak mówią, jest to związane z brakami kadrowymi wśród listonoszy w Urzędzie Pocztowym w Szklarskiej Porębie, gdzie rozdzielane są przesyłki trafiające potem do Piechowic.

W tej sytuacji osoby, które spodziewają się ważnej przesyłki muszą się po nią pofatygować do miasta pod Szrenicą. - Gorzej gdy list jest niespodziewany, bo skąd mamy wiedzieć o jego nadejściu skoro nawet nie dostajemy awizo? – pytają piechowiczanie.

Z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji zwróciliśmy się do Biura Prasowego Poczty Polskiej. - W odpowiedzi na Państwa sygnał objęliśmy monitoringiem funkcjonowanie placówki UP Szklarska Poręba. - Ewentualne niedogodności w otrzymywaniu przesyłek przez klientów mogą wynikać z uszczuplonej kadry listonoszy. W zaistniałej sytuacji, działania podjęte przez naczelnika placówki pozwalają zorganizować pracę tak, aby uniknąć ewentualnych zaległości w kilku rejonach doręczeń. Poszukujemy też pracowników na stanowiska listonoszy i uzupełniamy tam obsadę uszczuploną absencjami chorobowymi - czytamy w odpowiedzi jaką otrzymaliśmy drogą mailową.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group