Reklama
Sobota, 6 czerwca
22°C Jelenia Góra

Listopadowe prawdziwki

Audio

Czytaj na głos

Trzyletni Dawid z Piechowic znalazł w Szklarskiej Porębie potężnego borowika szlachetnego. Niestety, grzyb – choć imponujących rozmiarów – okazał się robaczywy.

Autor: TEJO 1 min czytania

Ten borowik to dowód, że tegoroczny sezon jest wyjątkowo łaskawy dla grzybiarzy. I zapowiedź udanych wypraw na grzyby podczas nadchodzącego bardzo długiego weekendu. Prawdziwki w listopadzie to raczej rzadkość. Tymczasem ciepła aura sprawia, że wciąż rosną, nie tylko w podgórskich lasach.

Są tam także podgrzybki i właśnie zaczyna się sezon na gąski zielonki, jedne ze smaczniejszych grzybów, które można znaleźć w Borach Dolnośląskich.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Sprzedawca Truskawki Sprzedawca Truskawki Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka