Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 9063
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Liczyrzepy rozdane

Środa, 10 października 2018, 6:07
Aktualizacja: Czwartek, 11 października 2018, 11:07
Autor: WAC
Powiat: Liczyrzepy rozdane
Fot. Starostwo Powiatowe
Z okazji Międzynarodowego Dnia Turystyki w „Chacie za wsią” w Mysłakowicach odbyły się XXI Karkonoskie Spotkania Turystyczne.

W ramach spotkań zostały wręczone nagrody Starosty Jeleniogórskiego „Liczyrzepy 2018”. Ze względu na charakter naszego regionu, nagrody dla najaktywniejszych, innowacyjnych i zasłużonych osób w turystyce mają bardzo prestiżowy charakter.

Wśród gości nie zabrakło także i w tym roku znanych polityków, zasłużonych w turystyce osób oraz przedstawicieli samorządów i organizacji działających w naszym regionie. Obecni byli: marszałek Cezary Przybylski, posłanka Zofia Czernow oraz lokalni samorządowcy. Nie zabrakło także gości zagranicznych z regionów partnerskich. Na spotkanie przybyli: wicestarosta Powiatu Bamberg, członkowie Rady Partnerskiej Regionu Miast Aachen, przedstawiciele Powiatów Bautzen i Görlitz oraz Jablonca nad Nisou.

Tegoroczne nagrody „Liczyrzepy 2018” wręczono za osiągnięcia w kategoriach: najlepszy obiekt hotelarsko-turystyczny, najefektywniejsza promocja, najlepsza promocja regionu, najlepszy produkt turystyczny, za całokształt działalności, za kreatywność służącą budowaniu atrakcyjnego wizerunku gminy przyjaznej turystyce w powiecie jeleniogórskim, za najlepszą promocję zagraniczną oraz dwie nagrody specjalne wręczali laureatom starosta Anna Konieczyńska, przewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Eugeniusz Kleśta, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Jeleniogórskiego Leszek Szupierz i dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba.

- Po raz kolejny zarówno sama uroczystość jak i prezentowana charakterystyka działalności laureatów pokazuje, że powiat nasz aktywnie walczy o jak najwyższe miejsce w zestawieniu polskich regionów o turystycznym charakterze a jego mieszkańcom nie brakuje kreatywności, profesjonalności i innowacyjności w najważniejszym obszarze jego rozwoju czyli turystyce – mówi dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Wiesław Dzierzba .

Twoja reakcja na artykuł?

3
21%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
2
14%
Złości
8
57%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group