Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7646
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Liczne poparcie dla Trzaskowskiego

Poniedziałek, 15 czerwca 2020, 7:08
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2020, 12:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Liczne poparcie dla Trzaskowskiego
Fot. Przemek Kaczałko
W niedzielny poranek (14.06) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze zgromadziły się tłumy, które wyraziły poparcie dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Polski. Po krótkim wystąpieniu chętni mogli zrobić sobie zdjęcie z politykiem Platformy Obywatelskiej, po czym aktualny prezydent Warszawy udał się do Legnicy i Wrocławia.
Jesteśmy dumni, że możemy pana gościć w Aglomeracji Jeleniogórskiej z wielu względów. Przede wszystkim jest pan samorządowcem. Dzisiaj, jako samorządy mamy problemy i na stanowisku prezydenta jest potrzebny człowiek, który rozumie samorządy i będzie z nami współpracował - powiedział na wstępie Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.
Od soboty jestem na Dolnym Śląsku - rozmawialiśmy o problemach uzdrowisk, branży turystycznej. Cieplice, Świeradów Zdrój i inne uzdrowiska na Dolnym Śląsku zostały pozostawione same sobie - nie ma realnego planu otwierania uzdrowisk i pomagania branży turystycznej. Na tym cierpią całe gminy, niektóre są bliskie bankructwa - dodał na krótkim briefingu prasowym Rafał Trzaskowski, który następnie udał się na spotkanie z mieszkańcami Jeleniej Góry i regionu.

Podczas przemówienia do tłumu kandydat Koalicji Obywatelskiej mówił m.in. o konieczności odbudowy wspólnoty, prosił o mobilizację w ostatnich dwóch tygodniach kampanii wyborczej.

Nie wygram sam - musimy zapomnieć o słowie "ja", musimy myśleć w kategoriach "my". Nie pamiętam tak niesamowitej energii od końca lat 90. - uśmiech, porozumienie, chęć wspólnej walki - wygramy razem - mówił R. Trzaskowski.

Twoja reakcja na artykuł?

143
50%
Cieszy
14
5%
Hahaha
3
1%
Nudzi
3
1%
Smuci
17
6%
Złości
107
37%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (333)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group