Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8761
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice Stadion: Licealiada na pół gwizdka

Poniedziałek, 24 maja 2010, 20:52
Aktualizacja: Czwartek, 27 maja 2010, 20:11
Autor: arec
Jelenia Góra-Cieplice Stadion: Licealiada na pół gwizdka
Fot. Robert Ignaciak
W ramach licealiady na stadionie przy ul. Lubańskiej rozegrano dziś pierwszą część zawodów lekkoatletycznych.

Z powodu złego stanu bieżni konkurencje biegowe zostały przeniesione na 7 czerwca. Dziś licealiści rywalizowali w 5 konkurencjach.

W pchnięciu kulą najlepszy był Konrad Kurowski z II LO, który uzyskał wynik 11,07 m. Wyprzedził Mateusza Figurę z ZSEL i Damiana Kotusa z ZSLiU. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Paulina Grzegolec z wynikiem 8,21 m. Drugie miejsce zajęła Justyna Wojciechowska z ZSOiT, a trzecia była Wiktoria Dwojak z ZSET.

W skoku wzwyż Michał Schab z ZSLiU z rezultatem 165 cm pokonał Bartłomieja Gałkę z ZSEL. W rywalizacji pań wygrała Jagoda Włodarczyk z II LO, przeskakując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 135 cm. Drugie miejsce należało do jej szkolnej koleżanki Marty Szwec.

W skoku w dal zwyciężył Maciej Piątek z ZSEL z rezultatem 5,63 m. Wyprzedził Kamila Szczepkowicza z II LO i kolegę z własnej szkoły Bartosza Pietruszkiewicza. Wśród pań najdalej skakały zawodniczki II LO. Pierwsza była Agnieszka Proszek, która uzyskała rezultat 4,14 m. Drugie miejsce przypadło w udziale Weronice Kołodziejskiej. Trzecia była Emilia Szczypka z ZSO 1.

W rzucie oszczepem triumfował Rafał Dziedzina z II LO, który uzyskał rezultat 37,11 m. Wyprzedził Krzysztofa Platę z ZSEL i Kamila Smolaka z własnej szkoły. W rywalizacji dziewcząt najlepsza była Alicja Toczyńska z ZSOiT, która rzuciła oszczepem na odległość 24,67 m. Kolejne dwa miejsca należały do uczennic II LO. Drugi rezultat uzyskała Paulina Banaszak, a trzeci Marta Kałuzińska.

Rywalizację w rzucie dyskiem zwyciężył Martin Kacik z ZSEL, do którego należała odległość 25,72 m. Drugie miejsce zajął Kamil Jost z ZSET, a trzecie Patryk Karabowski z II LO. Wśród dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Łacek z II LO z rezultatem 14,37 m.

Wszystkie imiona, nazwiska, wyniki sportowe są kopiowane z treści oficjalnych wyników przesłanych przez MOS. Nie możemy i nie będziemy zmieniać żadnych danych, na podstawie komentarzy. Wszystkie błędy zawarte Waszym zdaniem w artykule proszę kierować do Organizatora. Po otrzymaniu od Niego erraty, wszystkie nieścisłości zostaną poprawione.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
794
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group