Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8148
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lewica alternatywą?

Piątek, 11 października 2019, 14:40
Aktualizacja: Sobota, 12 października 2019, 10:02
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Lewica alternatywą?
Fot. Przemek Kaczałko
Kandydaci Lewicy (komitet SLD) liczą, że po 4 latach nieobecności wrócą do polskiego parlamentu. W ostatnim dniu przed ciszą wyborczą kandydaci z Wiosny Roberta Biedronia i Lewicy Razem Adriana Zandberga, postanowili podsumować polityczny wyścig i ostatni raz zaapelować o udział w wyborach oraz głos na ich osoby.
Czujemy duże poparcie podczas rozmów z mieszkańcami, a to dlatego, że mamy bardzo dobry program i chcemy zadbać o sprawy ważne dla wszystkich. Jako lewica gwarantujemy bezpłatne miejsca w przedszkolach i żłobkach, poprawę w służbie zdrowia, godne warunki pracy, konstytucyjne prawa pracownicze i nowoczesny przemysł przyjazny środowisku - mówił Paweł Gryś z Lewicy Razem, który zachęca do głosowania na listę nr 3 (KW SLD).

Robert Obaz również dziękował mieszkańcom za rozmowy, wsparcie, w tym za sugestie, co powinno się znaleźć w programie lewicy.

Mam nadzieję, że wyniki jakie są pokazywane w szkołach średnich - od 30 do ponad 50 procent - przełożą się na wynik wyborczy 13 października. Dzisiaj nie mamy wyboru między PO-PiSem. Dzisiaj możemy spokojnie głosować na Lewicę, która ma świetny program - dodał nr 2 na liście.

Wśród lokalnych priorytetów jeleniogórzan mają być sprawy komunikacji, w tym droga od obwodnicy Maciejowej do Bolkowa oraz droga do Zgorzelca.

Należy lobbować, aby jak najwięcej projektów było u nas realizowanych. To także rozbudowa bazy dla seniorów - dodał Robert Obaz.

Twoja reakcja na artykuł?

13
59%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group