Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8089
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓA/KRAJ: Letnie obozy badmintonistów Chojnika i powołanie do kadry

Piątek, 15 sierpnia 2008, 18:13
Aktualizacja: Wtorek, 19 sierpnia 2008, 15:46
Autor: JEN
Wyróżniających się młodzików i juniorów Chojnika Jelenia Góra spotkała niezła wakacyjna przygoda. Część z nich skorzystała z podnoszenia swoich umiejętności na obozach sportowych przeznaczonych dla badmintonistów.

Paulina Kaczorowska, Arkadiusz Słupek, Piotra Martyński (młodzicy) oraz , Agata John, Melania Kozdra, Paweł Słomka, Artur Korba, Dominik Staniszewski i Wojciech Cerazy przebywali w Łebie przez dwa tygodnie na obozie kondycyjnym wśród 52 wybrańców z całego kraju. Między innymi również z Bogatyni.
Badmintoniści Chojnika od 9 sierpnia szlifują formę przed zbliżającym się sezonem na dwutygodniowym obozie w Piechowicach.

Talent i solidny trening od ponad 3 lat zaowocowały najbardziej u jednej z zawodniczek Chojnika: 15 –letniej Agaty John mieszkanki Piechowic i uczennicy Gimnazjum Zespołu Szkół Artystycznych. Została bowiem powołana do kadry Polski juniorów. To wyróżnienie jest jak najbardziej zasłużone, bo od dwóch lat jest mistrzynią Dolnego Śląska indywidualnie oraz w grze mieszanej w parze z Arkadiuszem Słupkiem. Zajmowała również czołowe miejsca w zawodach o randze krajowej.

Gratulujemy zawodniczce i szkoleniowcom. Mamy nadzieję, że następni zawodnicy Chojnika zostaną reprezentantami kraju w tej dyscyplinie sportowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group