Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 22 grudnia
Imieniny: Honoraty, Zenona
Czytających: 12712
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Letnie koncerty z KARR

Środa, 4 sierpnia 2021, 11:31
Aktualizacja: 11:32
Autor: KARR
Jelenia Góra: Letnie koncerty z KARR
Fot. Archiwum KARR
W związku z bardzo pozytywnymi reakcjami na pierwszy koncert muzyki klasycznej, który miał miejsce w Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, postanowiliśmy w sierpniu zorganizować dla wszystkich miłośników muzyki cykl koncertów fortepianowych – informuje prezes KARR Hubert Papaj.
Serdecznie zapraszamy do Galerii Karkonoskiej przy ulicy 1 Maja 27 w Jeleniej Górze w każdy sierpniowy czwartek o godz. 16:00 oraz we wtorki - 24 oraz 31 sierpnia o godz. 12:00. Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona – dodaje H. Papaj..

Wystąpi Jakub Zakrzewski - pianista, aranżer, posiadający ponad dwudziestoletnie letnie doświadczenie zawodowe współpracujący z wieloma muzykami, wykonujący różnorodny repertuar muzyczny od muzyki klasycznej poprzez muzykę rozrywkową, standardy jazzowe, aż do muzyki filmowej we własnych aranżacjach na fortepian. Będzie to muzyczna podróż od Bethovena przez Sinatrę, Foga, po Metalice.

Twoja reakcja na artykuł?

23
82%
Cieszy
2
7%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy uczestniczysz w niedzielnych mszach świętych?

Oddanych
głosów
313
Tak
17%
Tak i zawsze przyjmuję komunię św.
6%
Tak, ale regularnie nie przyjmuję komunii św.
7%
Nie
70%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Psychologia osób, które nie publikują swoich zdjęć w mediach społecznościowych
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Kilometry
Kto rządzi na rondzie? Krótka opowieść o pierwszeństwie
 
Aktualności
Życzenia od senatora
 
Wiadomości z miasta
Budżet 2026 przyjęty
 
Aktualności
Życzenia składa wójt Gminy Mysłakowice – Michał Orman
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group