Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 6826
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Leniwiec promuje Jelenią Górę

Wtorek, 9 października 2012, 15:05
Aktualizacja: 15:08
Autor: karkonoszeplay
Jelenia Góra: Leniwiec promuje Jelenią Górę
karkonoszeplay
Fot. karkonoszeplay
W sierpniu wspominaliśmy Państwu o nietypowym rogaczu, który pojawił się na ulicach Jeleniej Góry. Był to jeden z elementów nowego teledysku grupy Leniwiec. Klip został już upubliczniony.

„Jestem rogaczem, mam na to papier” tak może powiedzieć każdy mieszkaniec Jeleniej Góry - tak przynajmniej uważają członkowie grupy Leniwiec, którzy przygotowali humorystyczną piosenkę, a do tego zobrazowali ją teledyskiem. Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane w sierpniu, a teraz możemy już zobaczyć efekt pracy ekipy filmowej i usłyszeć utwór przygotowany przez muzyków.

Głównym bohaterem jest był Paweł Nykiel – członek grupy Leniwiec, który w kapeluszu z rogami odwiedził Plac Piastowski, Park Zdrojowy, Uzdrowisko Cieplice, Wieżę Widokową czy Plac Ratuszowy – wszędzie budząc nie lada sensację. Teledysk powstał we współpracy z Miastem Jelenia Góra i będzie jednym z elementów promocji stolicy Karkonoszy... promocji z przymrużeniem oka.

Teledysk będzie promowany również na Targach Turystycznych w Poznaniu - 24 października będzie zorganizowana specjalna konferencja prasowa, podczas której klip będzie oficjalnie zaprezentowany - informuje Irena Kempisty, Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Jelenia Góra.

Teraz oczywiście można go obejrzeć w internecie, między innymi przez portal YouTube, do czego gorąco zachęcamy.

Link do teledysku:
http://www.youtube.com/watch?v=wmKVZoWQl78

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group