Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7212
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Leniwiec nagrywa teledysk w Cieplicach

Sobota, 30 kwietnia 2016, 11:16
Aktualizacja: Niedziela, 1 maja 2016, 7:55
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Leniwiec nagrywa teledysk w Cieplicach
Fot. Przemek Kaczałko
Już wkrótce pojawi się nowa płyta zespołu punk rockowego Leniwiec. Muzycy z Jeleniej Góry tworzą jednocześnie teledysk do pierwszego singla, który będzie promował nowy krążek. Na planie zdjęciowym do utworu „Moje miasto”, na który wybrano cieplickie wały przy Parku Norweskim pojawiła się gromada dzieci z „prezesem” na czele.

Jest to pierwszy signiel pt. „Moje miasto” - będzie to o mieście Jelenia Góra, ale tak naprawdę o każdym mieście w Polsce, bo Polska jest podobna – wszędzie, w każdym mieście ksiądz układa się z prezesem: kasa pełna, pełna kieszeń – stwierdził z uśmiechem Zbigniew „Mucha” Muczyński.

- Samo wideo to jest kwestia 2-3 tygodni, natomiast myślę, że zrobimy premierę nieco później. Sam teledysk będzie miał premierę w okolicach premiery płyty. Musimy to z wydawcą ustalić – powiedział lider zespołu Leniwiec.

Na planie zdjęciowym w okolicach tamy największą frajdę miały dzieci, które będą bohaterami teledysku. - Główne sceny grają dzieci, które budują miasto. Nie do końca jest to miasto ich marzeń, dzieci by wolały grać, bawić się, skakać, ale zamiast tego muszą budować miasto. Pomiędzy scenami z dziećmi, my udajemy, że gramy na gitarach – dodał „Mucha”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group