Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 4892
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Lekcja wychowania fizycznego z kadrowiczką Polski!

Wtorek, 23 czerwca 2015, 23:03
Aktualizacja: 23:08
Autor: MDvR
Janowice Wielkie: Lekcja wychowania fizycznego z kadrowiczką Polski!
Fot. użyczone
W Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich gościła absolwentka szkoły, bramkarka reprezentacji Polski w piłce ręcznej Anna Wysokińska (z domu Baranowska). Uczniowie czwartej klasy szkoły podstawowej oraz pierwszej klasy gimnazjum mieli okazję spotkać się i porozmawiać z naszą kadrowiczką.

Było dużo pytań dotyczących  przygotowań do mistrzostw świata, które odbędą się w grudniu tego roku. Zawodniczka opowiedziała również o klubach, w których miała okazję grać – w Polsce i w Niemczech. Każdy uczeń miał okazję pooglądać medale m.in. z mistrzostw świata w Brazylii, mistrzostw Europy z Cypru, przedolimpijskiego turnieju w Londynie, a także mistrzostw Polski.

- Na koniec spotkania czekała na uczniów miła niespodzianka – wspólne ćwiczenia z mistrzynią - na początek rozgrzewka, a później ćwiczenia bramkarskie. Oczywiście nie wszyscy dotrzymywali tempa, ale zabawa była przednia. Był również czas na wspólne zdjęcia oraz autografy. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nadarzy się okazja do takich spotkań. Cieszymy się, że absolwenci naszej szkoły sięgają po najwyższe cele - mówią szczęśliwi nauczyciele wychowania fizycznego z Janowic Wielkich Natalia Baranowska oraz Piotr Lesiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group