Poniedziałek, 1 czerwca
18°C Jelenia Góra
Czytających: 805 Zalogowanych: 2
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności DOLNY ŚLĄSK Poniedziałek, 10 kwietnia 2006, 00:00 Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska 1 wyświetlenie

Leczenie po japońsku

Kinesiotaping to oryginalna japońska metoda terapeutyczna wykorzystująca do leczenia pacjentów specjalne taśmy stworzone przez dr Kenzo Kaze.

Audio

Czytaj na głos

Pionierem w zastosowaniu tej metody w Polsce jest prof. Zbigniew Śliwiński z ośrodka rehabilitacji w Zgorzelcu. Specjalne taśmy są wierną kopią ludzkiej skóry. – Odpowiednio zaaplikowane normalizują napięcia mięśniowe, przyspieszają krążenie limfy, stabilizują stawy. Działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zastosowane u sportowców poprawiają ich osiągniecia.

Prof. Śliwiński jako jeden z dwóch Polaków weźmie udział w konferencji poświęconej kinesiotapingowi organizowanej w tym tygodniu w Tokio. Plastry pomagają zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka