Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5621
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Laury za drogi

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 16 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Jelonka.com
Prestiżowa nagroda dla Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

W środę w Kielcach podczas targów drogownictwa Autostrady Polska kierownictwo MZDiM w Jeleniej Górze odbierze wyróżnienie nadane przez branżowe czasopismo „Polskie Drogi”.

Nagrodę periodyk przyznał jeleniogórskim fachowcom od drogownictwa za modelowe zmiany organizacyjne w firmie a także szeroki zakres prac drogowych prowadzonych na terenie działania lokalnego zarządu dróg.

Są tu realizowane inwestycje drogowe wsparte przez środki Unii Europejskiej, a MZDiM przyczynił się, między innymi, do sprawnej organizacji przebiegu robót oraz wyłonienia na czas wykonawców.

Jak powiedział Czesław Wandzel, dyrektor MZDiM, kierowana przez niego firma dostosowała swoją strukturę do lepszego działania biorąc za wzór organizację pracy podobnych jednostek w innych miastach, na przykład w Krakowie.

Nie wiemy, czy punktem wymaganym w rankingu „Polskich Dróg” była także jakość remontów przeprowadzanych przez nagrodzone firmy, czy też jedynie modelowe zmiany organizacyjne i liczba przeprowadzanych remontów oraz inwestycji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group