Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7637
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Laureaci Best Hotel Award 2015 z powiatu jeleniogórskiego

Czwartek, 11 lutego 2016, 8:29
Aktualizacja: 8:32
Autor: Manu
Region: Laureaci Best Hotel Award 2015 z powiatu jeleniogórskiego
Fot. Archiwum rezerwuj.pl
Hotel Gołębiewski w Karpaczu w kategorii Hotele 4–5–gwiazdkowe w górach zajął pierwsze miejsce, zwycięzcą okazał się także Hotel Artus w Karpaczu w kategorii Hotele 1–3–gwiazdkowe w górach w piątej edycji Best Hotel Award 2015 na najlepsze polskie i zagraniczne hotele. Głosy oddawali goście korzystający z hotelowych usług.

Trzecie miejsce w kategorii: Zamki i Pałace zajął Pałac Wojanów, a siódme miejsce - Pałac Łomnica. W kategorii: Ośrodki wczasowe, pensjonaty, wille – drugie miejsce zdobył Cristal Resort w Szklarskiej Porębie, a czwarte - Willa Petrus w Karpaczu.

Plebiscyt organizowany przez portal rezerwuje.pl trwał od 2 lutego do 30 listopada ub. r. Konkurs na najlepsze hotele w Polsce podzielony został na 45 kategorii, do których łącznie nominowano ponad 300 obiektów noclegowych i 8 sieci hotelowych.

Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej www.besthotelaward.pl oraz telefonów komórkowych, dzięki którym goście hoteli mogli wyrazić swoje opinie na temat nominowanych obiektów poprzez oddanie głosu w plebiscycie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group