Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 8369
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świeradów Zdrój: Lato z Radiem w Świeradowie

Niedziela, 2 lipca 2017, 10:39
Aktualizacja: 10:44
Autor: Org
Świeradów Zdrój: Lato z Radiem w Świeradowie
Fot. Archiwum
Lato z Radiem gości dzisiaj (2.07) w Świeradowie Zdroju. Za sprawą Maćka Pola będzie można się przekonać, czym jest prawdziwa magia. Wieczorem na scenie pojawią Jary Oddział Zamknięty, Blue Cafe i gwiazda wieczoru grupa T–Love.

Do studia plenerowego Radiowej Jedynki zaproszą Marta Januszewska i Roman Czejarek, którzy poprowadzą oba koncerty. Relacje zza kulis przeprowadzą dla słuchaczy Jedynki Agnieszka Kunikowska i Bogdan Sawicki.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej.

Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2017 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w serwisie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
800
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group