Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6841
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lato z Jedenastką w sobotę – będzie się działo!

Czwartek, 1 czerwca 2017, 8:24
Autor: SP 11
Jelenia Góra: Lato z Jedenastką w sobotę – będzie się działo!
Fot. SP 11
Na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze 3 czerwca (sobota), w godzinach 10.00 – 14.00, odbędzie się festyn rodzinny zatytułowany „Lato z Jedenastką”. Wbrew pozorom, na festyn zaproszeni są nie tylko uczniowie szkoły wraz z rodzicami, ale także wszyscy okoliczni mieszkańcy, absolwenci szkoły, a w tym roku – również harcerze.

Wraca szkolna tradycja organizacji festynu na terenie „Jedenastki”. W trakcie tegorocznej edycji uczestnicy będą mogli m.in. zobaczyć pokaz spalania tłuszczu zaprezentowany przez Straż Pożarną Jeleniej Góry, wziąć udział w Kole Fortuny i loterii fantowej, obejrzeć pokaz konny czy zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Dodatkowo Szczep Harcerski „Incendium”, działający przy szkole, zaprosi wszystkich do swej harcówki i obozowiska rozstawionego na terenie szkoły, a także do udziału w licznych grach i konkursach przeprowadzonych przez harcerzy.

W programie przewidziany jest Escape Room w pomieszczeniu harcówki, warsztaty udzielania pierwszej pomocy, zabawy z chustą Klanzy czy pokaz magii. Te i wiele innych atrakcji będą niosły za sobą szansę wzięcia udziału w losowaniu głównej nagrody, czyli bonu na zakup roweru, a wyniki loterii ogłoszone zostaną pod koniec festynu.

- Liczymy przede wszystkim na obecność dzieci, ale zapraszamy na nasz festyn wszystkich, którzy pragną mile spędzić czas i przeżyć przygodę w naszym mieście – zapraszają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
316
Tak
12%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group