Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8860
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Lato Agatowe sztandarową imprezą regionu

Wtorek, 29 stycznia 2008, 14:56
Aktualizacja: 19:25
Autor: M. Kaszuba
Region Jeleniogórski: Lato Agatowe sztandarową imprezą regionu
Fot. M. Kaszuba
Święto kolekcjonerów minerałów w Lwówki zostało docenione przez Dolnośląską Organizację Turystystyczną jako jedna z największych atrakcji Dolnego Śląska. W tym roku szykuje się występ znanych gwiazd. Być może do Lwówka zawita grupa Boney M.

Co prawda tegoroczna impreza odbędzie się dopiero w lipcu (13 – 15 VII) jej biuro pracuje pełną parą przez cały rok. Znane są już częściowo najnowsze pozycje programu, które przyciągnie wielu letników do Lwówka Śląskiego.

– Oczywiście oprócz mineralogicznych atrakcji, goście odwiedzający Lwówek Śląski podczas XI edycji LLA będą mogli miło spędzić czas przy atrakcjach wieczoru, czyli zespołach występujących na „dużej scenie” – mówi Tadeusz Dzieżyc, szef biura organizacyjnego.

Na dziś wiadomo, że będą to zespoły: De Mono oraz Łzy. Organizatorzy szykują także dodatkowe atrakcje muzyczne dla zgromadzonej publiczności. Nie wiadomo jeszcze, jakie to będą gwiazdy. A poważnie bierze się pod uwagę grupy: Semptember, Mr. President oraz legendę muzyki pop … Boney M.

Docenieni za atrakcyjność
Wśród atrakcji wybranych przez DOT, oprócz Lata Agatowego, znalazły się pałac w Brunowie (w kategorii bazy noclegowej) oraz Dolnośląski Festiwal Zupy w Jedlinie Zdroju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
901
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group