Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 6529
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Laser w urologii. Nowoczesne zabiegi w KCM Clinic

Środa, 25 stycznia 2012, 15:55
Aktualizacja: Czwartek, 26 stycznia 2012, 8:08
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Laser w urologii. Nowoczesne zabiegi w KCM Clinic
Fot. Petr
Nowoczesne zabiegi urologiczne z użyciem lasera wykonywane w ramach kontraktu z NFZ rozpoczęto dzisiaj w wysokospecjalistycznym Szpitalu KCM Clinic uruchomionym niedawno w Karkonoskim Centrum Medycznym przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze.

Laserowe endoskopowe usuwanie kamieni z dróg moczowych, jak również operacje prostaty oraz pęcherza i cewki moczowej – oto zabiegi, które ruszyły dziś przed południem w oddziale szpitalnym KCM Clinic.

– Zabiegi urologiczne z użyciem lasera wykonywane metodą endoskopową odbyły się w KCM Clinic po raz pierwszy. Należy podkreślić, że były to operacje niewymagające żadnych nacięć powierzchni skórnych, a co za tym idzie – zdecydowanie mniej traumatyczne dla pacjentów, niż tradycyjna chirurgia. Co więcej, zabiegi te nie niosą za sobą konieczności wielodniowego pobytu w szpitalu – mówiła nam mgr Anna Stawińska, pielęgniarka koordynująca w oddziale szpitalnym KCM Clinic.

Istotnie bowiem nowoczesne zabiegi urologiczne z użyciem lasera odbywają się w KCM Clinic w ramach chirurgii "jednego dnia", podobnie jak zabiegi przepuklinowe, ortopedyczne, skórne, okulistyczne czy ginekologiczne. Więcej informacji: www.kcmed.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group