Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 2 stycznia
Imieniny: Izydora, Makarego
Czytających: 12961
Zalogowanych: 71
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lao Che zagra w Cieplicach

Sobota, 22 maja 2010, 8:04
Aktualizacja: 8:05
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Lao Che zagra w Cieplicach
Fot. Organizator
Na stadionie przy ulicy Lubańskiej odbędzie się dziś koncert zespołu Lao Che. Występ grupy uświetni finał polsko–niemieckiej Ligi Rocka. Imprezę zorganizowały Jeleniogórskie Centrum Kultury i CCK Przystań Twórcza.

Rozpoczęcie koncertu zaplanowano na godzinę 15:00. Wystąpi pięć najlepszych zespołów, które występowały na Lidze Rocka, Radio Caroline z Niemiec i gwiazda wieczoru LAO CHE.

Zespół powstał w 1999 roku i szybko stał się jednym z najpopularniejszych zespołów młodzieżowych związanych z muzyką rockową. Niedawno, bo w marcu br. wydał swoją najnowszą, czwartą już płytę pt.: „Prąd Stały / Prąd Zmienny”.

Obecnie LAO CHE to septet, który tworzą: Mariusz Denst, Hubert Dobaczewski , Michał Jastrzębski, Rafał Borycki, Filip Różański, Jakub Pokorski, Maciek Dzierżanowski. Zespół poprzez swą różnorodność na pewno spodoba się wielu słuchaczom, nie tylko tym, którzy spodziewają się usłyszeć tylko dobry rock.

Sonda

Co myślisz o wprowadzeniu jednego wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn (62 lata)?

Oddanych
głosów
183
Dobry pomysł
55%
Zły pomysł
45%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nigdy nie rób i nie spożywaj tych rzeczy
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Straż Parku uratowała wychłodzonego Czecha
 
Czechy
Sensacja przyrodnicza w Sudetach
 
Aktualności
Tak w sylwestrową noc bawiła się Jelenia Góra
 
Aktualności
Sylwester pod chmurką z Łobuzami i Mr. Presidentem
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group