Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5396
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Łamacz kodów kart telewizyjnych zatrzymany

Środa, 22 października 2008, 15:02
Aktualizacja: 15:04
Autor: TEJO
Kilkadziesiąt sztuk płyt z pirackimi programami komputerowymi znaleźli policjanci w mieszkaniu 40–latka, który nielegalnie przeprogramowywał karty abonenckie telewizyjnych platform cyfrowych i uczynił sobie z tego sposób na życie.

Do zdarzenia doszło w Złotoryi. Tamtejsi policjanci wspólnie z kolegami z Wrocławia zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w ramach realizacji sprawy operacyjnej zatrzymali mężczyznę podejrzanego nielegalne przeprogramowywanie kart abonenckich platform cyfrowych.

Okazało się, że zatrzymany przez policjantów w jednym z mieszkań w Złotoryi to 40-letni mężczyzna. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli urządzenia i programy komputerowe służące do przeprogramowywania kart abonenckich platform cyfrowych oraz kilkadziesiąt sztuk płyt z nielegalnie skopiowanymi programami komputerowymi.

Jak ustalili policjanci mężczyzna od około roku „łamał” kody kart abonenckich do odbioru telewizji z platform cyfrowych czerpiąc z tego korzyści majątkowe. Grozi mu teraz kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group