Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6108
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kultowa Apteka grała w Klubie Kulturalnym

Sobota, 24 lutego 2018, 11:07
Aktualizacja: Niedziela, 25 lutego 2018, 5:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kultowa Apteka grała w Klubie Kulturalnym
Fot. Tomasz Raczyński
W piątkowy wieczór (23.02) w Klubie Kulturalnym w Jeleniej Górze można było bawić się przy dźwiękach i tekstach kultowej kapeli Apteka z Trójmiasta, której supportował legnicki zespół Studiowałem Mapę Krowy.

Jak podkreślają organizatorzy, Apteka Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków („Synteza”, „AAA...”, „Big Noise”, „Narkotyki”, „Live'92”, „Urojone całe miasto”, „Menda”, „Spirala”) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych . APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym.

- Apteka to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość, o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo – zapewniają muzycy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group