Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 19 marca
Imieniny: Józefa, Bogdana
Czytających: 19434
Zalogowanych: 97
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Kuguar” – musical aktorów z Torunia

Niedziela, 6 października 2024, 2:13
Autor: Teatr im C.K. Norwida w Jeleniej Górze
Jelenia Góra: „Kuguar” – musical aktorów z Torunia
Fot. MT
„Kuguar. Musical” to historia trzech niezwykłych kobiet. To musical z dużą porcją humoru, podany z dużym dystansem do wieku, starzenia się, stereotypów i tematów tabu. Było to drugie przedstawienie w ramach Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych.

Jak nazywa się dojrzałe kobiety, które związują się z młodszymi mężczyznami? Jak podaje wujek Google, to właśnie KUGUAR – kobiety z określonej grupy demograficznej, które „polują” na (dużo) młodszych od siebie mężczyzn, by zaspokoić swój seksualny apetyt… A co jeżeli one po prostu, jak każdy, szukają szczęścia i miłości, które przecież nie znają wieku?

„Kuguar. Musical” to historia trzech niezwykłych kobiet, które znajdują się na życiowym zakręcie. Mając za sobą bagaż doświadczeń, obowiązków i przekonań, próbują wymyślić się na nowo, by być takie, jakich oczekują mężczyźni. Tak im się przynajmniej wydaje… Czy znajdą w sobie na tyle dużo siły i odwagi, by powiedzieć życiu „TAK”?

To musical zagrany wyśmienicie przez aktorów Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu.

Z ogromną porcją humoru, podany z dużym dystansem do wieku, starzenia się, stereotypów i tematów tabu, który udowadnia, że siła kobiet przybiera różne formy!

Mamy dla Was coś specjalnego – nagranie rozmowy z aktorami po spektaklu! 🎥🎤 Artyści odsłaniają tajemnice i smaczki związane z powstawaniem tego wspaniałego musicalu 🎶🤩
Zapraszamy do obejrzenia! 🌟

Twoja reakcja na artykuł?

9
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
27%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
516
Tak
67%
Nie
23%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
95% Polaków tego unika, a jelita tego właśnie chcą
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Szkoła w Kopańcu tylko do wakacji
 
Pieniądze
Nagroda dla Marexu
 
Uzdrowisko Cieplice
Leczenie oczu wodą termalną – specjalność Uzdrowiska Cieplice
 
Karkonoski Park Narodowy
Spokój dla cietrzewi i sokołów. Szlaki czasowo zamknięte
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group