• Poniedziałek, 22 października 2018
  • Godz. 0:08
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 7039
  • Zalogowanych: 10
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kuchnia Mami Fatale w MDK "Muflon"

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 25 września 2018, 7:59
Aktualizacja: Środa, 26 września 2018, 9:52
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Po wakacyjnej przerwie, już w niedzielę 30 września o godz. 12.00, Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze zaprasza całe rodziny na Poranek Rodzinny z Artystyczną kuchnią Mami Fatale.

Mami Fatale to opowieść o starszej pani, która uciekła od zgiełku miasta do malowniczej wioski razem z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem, by poświęcić się swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Jej małą chatkę otacza ogród, gdzie rosną owoce i warzywa niezbędne do przygotowania Maminych potraw. W sercu domku znajduje się kuchnia. To tam powstają smakowite dania. Ale w „Mami Fatale” nie chodzi wcale o objadanie się przysmakami. Bowiem atmosferę sielanki zwykle burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie naszych bohaterów wprost na spotkanie z przygodą.

W zwariowanym świecie Mami Fatale spotkać można prawdziwego wieloryba, czarnoksiężnika albo złośliwego sobowtóra. Tylko dzięki współdziałaniu trójki bohaterów możliwe jest zażegnanie kłopotów. Zawsze bowiem zwycięża przyjaźń. I można znów zasiąść razem na ławeczce przed domem, żeby spałaszować jakiś przysmak.

Podczas pierwszego spotkania poznamy przesympatyczną Mami Fatale i jej bajkowe przygody, nauczymy się nowej porankowej piosenki i wykonamy własne książki kucharskie, w których umieszczać będziemy przepisy na najpyszniejsze dania.

Poranki prowadzą Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej.

Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK Muflon lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki , Mattel Poland

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jest projekt, aby 12 listopada 2018 roku – dzień w 100-rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę - był wolny od pracy. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
658
Tak
60%
Nie
34%
Nie mam zdania
6%
Głos ulicy
Szczepić czy nie?  47
TV Dami
Serwis Informacyjny TV DAMI Jelenia Góra z dnia 19.10.2018 r.  
Miej świadomość
Mózg na wypasie – Albert Einstein  
Dialogi Jelonki
Jak być śmiesznym? (i dlaczego ludzie się śmieją)  1
Aktualności
24 października odbędzie się Forum Kooperacji Firm  2
Aktualności
Egipskie ciemności przy obwodnicy  24
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group