Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7631
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kuchenne rewolucje w jeleniogórskiej restauracji

Niedziela, 15 marca 2015, 8:11
Aktualizacja: 8:13
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kuchenne rewolucje w jeleniogórskiej restauracji
Fot. Archiwum
„Karczma u Poli” (dawne Pierogowo) mieszcząca się przy ul. Grunwaldzkiej w Jeleniej Górze przejdzie Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler. – Kiedy w październiku minionego roku przejęliśmy to miejsce, stawiając na domowe obiady kuchni polskiej, byliśmy pełni nadziei – mówi Paulina Gwóźdź, właścicielka. – Szybko się jednak okazało, że to pechowe miejsce, dlatego chcemy go odczarować. Jesteśmy gotowi na wszystko i wierzymy, że się uda – dodaje właścicielka.

Paulina Gwóźdź pochodzi z Wałbrzycha. Przyjechała do Jeleniej Góry nie znając praktycznie nikogo. – Chciałam otworzyć restaurację w Castoramie, ale tam nie było miejsca i możliwości – opowiada. – Obeszliśmy teren i wpadliśmy na dawne Pierogowo. Weszliśmy do środka i stwierdziliśmy, że miejsce jest super, że będzie się działo. I dzieje się… ale za mało. Dziennie mamy około 20 klientów. A to za mało żeby wyjść „na plus”. Kiedyś przyszli do nas panowie, którzy powiedzieli mi, że w mieście ludzie zakładają się czy przetrwamy, bo oni wiedzą, że nie. Wtedy postanowiłam, że udowodnię sobie i innym, że damy radę. Napisałam e-maila do programu Magdy Gessler „Kuchenne rewolucje”. Przeszliśmy wszystkie etapy weryfikacji i zostaliśmy zakwalifikowani do programu – dodaje właścicielka.

„Kuchenne rewolucje” potrwają cztery dni i odbędą się w dniach 13-16 kwietnia br. Ostatniego dnia (w czwartek, 16.04) będzie tradycyjnie kolacja podsumowująca projekt, na którą właściciele zaproszą swoich gości. Jedną podwójną wejściówkę rozlosujemy dla naszych Czytelników (szczegóły podamy w kolejnym artykule).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (160) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group