Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7077
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ktoś zastawia pułapki koło b. Celwiskozy

Środa, 8 czerwca 2016, 15:42
Aktualizacja: Czwartek, 9 czerwca 2016, 16:11
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ktoś zastawia pułapki koło b. Celwiskozy
Fot. Jeep-survival
Już na początku lipca br. w Jeleniej Górze i okolicach odbędzie się kolejna edycja Mud Party – imprezy dla miłośników off–road'u. Tymczasem na jednym z odcinków ktoś zastawia niebezpieczne pułapki. Organizatorzy powiadomili policję.

Na odstojnikach Celwiskozy kilka dni temu natknęliśmy się na stalowe linki rozciągnięte między drzewami pościągaliśmy je i dzisiaj sprawdzając trasę natknęliśmy się na następne linki, w związku z tym powiadomiliśmy policję – powiedział Andrzej Wójcik z Jeep-survival. Funkcjonariusze na miejscu sporządzili notatkę.

Czy w związku z tym jeden z odcinków imprezy rajdowej po bezdrożach jest zagrożony? - Odcinek absolutnie nie jest zagrożony. Przed imprezą cały teren posprawdzamy, będą też sędziowie, którzy na bieżąco będą monitorować cały teren – podkreśla organizator Mud Party.

Myślę, że to nie jest działanie przeciwko naszej imprezie, ale ktoś sobie znalazł dziwny sposób na zabawę. Bardzo niemiła sytuacja i przestroga dla wszystkich, którzy jeżdżą na quadach i crossach – dodał Andrzej Wójcik.

IV edycja Mud Party odbędzie się w dniach 7-10 lipca br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group