Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6401
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ktoś strzelał do spacerowiczów z wiatrówki

Wtorek, 22 marca 2011, 15:42
Aktualizacja: 15:43
Autor: AW SM
Wczoraj przy ulicy Kilińskiego nieznany sprawca oddał kilkanaście strzałów z broni pneumatycznej do spacerujących osób. Wśród poszkodowanych była matka z dzieckiem. Chuligański wybryk mógł zakończyć się tragicznie – poinformował Artur Wilimek ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Zgłoszenie od poszkodowanego mężczyzny odebrał dyżurny Straży Miejskiej około godziny 14.30. Do zdarzenia doszło u zbiegu ulic Kilińskiego i Kubsza. – Szłam właśnie z wózkiem w kierunku ul. 1 Maja, kiedy ktoś strzelił mi w plecy. Było to bardzo bolesne – relacjonowała strażnikom pani Joanna. Na miejscu była jeszcze jedna osoba zaatakowana w ten sposób.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Według relacji świadków strzały najprawdopodobniej oddane były z pobliskiego budynku mieszkalnego. Oddano ich kilkanaście, o czym świadczyły porozrzucane plastikowe kulki wielkości ziarna grochu. Wśród spacerowiczów oprócz dorosłych było w tym czasie wiele dzieci. To tylko przypadek, że nie doszło do tragedii – mówią strażnicy.

Wszystkie informacje zostały przekazane Policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group