Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 21 sierpnia
Imieniny: Joanny, Kazimiery
Czytających: 12607
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: Kto zniszczył słupy energetyczne?

Poniedziałek, 6 maja 2013, 9:45
Aktualizacja: 9:49
Autor: Angela
Do dwóch przewróconych słupów energetycznych i zerwanych przewodów elektrycznych pod napięciem w długi majowy weekend byli wzywani jeleniogórscy strażacy. Zagrożenie pojawiło się w Łomnicy oraz w Jeleniej Górze. Na szczęście w porę je zauważono i usunięto.

W piątek (3.05) po godzinie 22.00 strażacy zostali wezwani na ul. Jagiellońską w Jeleniej Górze. Ze zgłoszenia wynikało, że pali się złamany słup energetyczny. Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne, które wyłączyło zasilanie. Następnie ugaszono ogień.

O tej samej porze, ale dzień wcześniej (piątek, 2.05) strażacy zostali wezwani do drugiego z uszkodzonych słupów. Tym razem przy ul. Świerczewskiego w Łomnicy. Tu zerwane zostały też przewody elektryczne. Przyczyny złamania słupów i zerwanych sieci nie zostały jeszcze ustalone.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile macie samochodów w domu (w rodzinie)?

Oddanych
głosów
339
1
40%
2
36%
3 lub więcej
24%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Czy jesteśmy bliżej pokoju na Ukrainie? W co gra Rosja?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Stawiają betoniarkę do pionu
 
112
Wielka betoniarka przewróciła się na bok
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie tegorocznej Wystawy "Wyprodukowano pod Śnieżką"
 
Polityka
Zmiany na lepsze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group