Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7089
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kto zainwestuje w naszej ekonomicznej strefie?

Środa, 4 grudnia 2013, 6:58
Aktualizacja: Czwartek, 5 grudnia 2013, 7:14
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kto zainwestuje w naszej ekonomicznej strefie?
Fot. Angela
O cztery działki, o łącznej powierzchni około 10 hektarów, z końcem listopada br. decyzją Rady Miejskiej w Jeleniej Górze powiększona została strefa ekonomiczna. Czy znajdą się chętni do inwestowania na gruntach miejskich w rejonie ul. Spółdzielczej i Objazdowej?

Strefę powiększono podczas listopadowej sesji Rady Miejskiej w Jeleniej Górze. Wówczas podczas dyskusji nad projektem uchwały, głos zabrał tylko jeden z rajców.

– Cieszę się, że po wielu prośbach i wnioskach te tereny zostają wprowadzone do strefy – mówił radny Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Mróz - ale cały czas brakuje mi planu na pozyskiwanie dużych inwestorów. Od sześciu lat nie mamy ani jednego nowego dużego przedsiębiorcy – dodał.

Prezydent Marcin Zawiła zapewnia, że prowadzi w teju sprawie kilka rozmów. - Za wcześnie, by mówić o szczegółach, ale w zainteresowaniu jednego z przedsiębiorców przemysłowych jest działka pięciohektarowa – mówi. - Rozmowy planujemy zakończyć w marcu przyszłego roku i jestem na granicy pewności, że ta działka zostanie zagospodarowana. Swoją produkcję odwodnień liniowych na podstrefę przeniosła już firma OPSO i z pewnością niebawem zaprosi nas na otwarcie – dodje Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group